Canlı Aksiyon Ore Monogatari!!/My Love Story!! Filmin Kadrosu, Kadrosu, Tarihi Açıklandı

Canlı Aksiyon Ore Monogatari!!/My Love Story!! Filmin Kadrosu, Kadrosu, Tarihi Açıklandı

Ryohei Suzuki,mei nagano, Kentaro Sakaguchi kostümle fotoğraflandı

Yaklaşan canlı aksiyonun resmi web sitesifilmnın-ninKazune KawaharaveHadiBenim Aşk Hikayem!! (Cevher Monogatari!!) shōjo romantik komedi mangası açık filmin ana kadrosu, kadrosu ve 31 Ekim Salı günü galası tarihi.

Filmde şunlar yer alıyor:

Ryohei Suzuki(Gatçaman) Takeo olarakTanrı(yukarıdaki fotoğrafın ortası)
mei nagano(Rurouni Kenshin) Rinko Yamato olarak (sağda)
Kentaro Sakaguchi (Umimachi Günlüğü) Makoto Sunakawa olarak (solda)

Suzuki, iki metre boyunda (6,5 fit boyunda), tahmini 120 kilogram (260 pound) Takeo Gōda'nın rolünü canlandırmak için 30 kilogram (60 poundun üzerinde) ağırlık kazanmak için kendi eğitim rejimini yaptı ve izledi.Film projesi Hayato Kawai (Suzuki Sensei), tarafından yazılan komut dosyalarının çalışmasıAkiko Nogi(Kütüphane Savaşı). Filmin 31 Ekim'de Japon sinemalarında gösterime girmesi planlanıyor.

Medyadır-diryayıncılıkKuzey Amerika'daki manga ve yayıncı hikayeyi şöyle anlatıyor:

Takeo Gōda, dev bir kalbi olan dev bir adamdır. Kızların onu istememesi çok kötü! (Yakışıklı en iyi arkadaşı Sunakawa'yı istiyorlar.) Kenarda kalmaya alışkın olan Takeo, dimdik ayakta duruyor ve kaderini kabul ediyor. Ama bir gün Yamato adında bir kızı trende bir tacizciden kurtardığında, (aşk!) hayatı aniden inanılmaz bir hal alır!

Manga da varesinlenilmişdevam eden bir televizyon anime uyarlamasıstüdyo tımarhaneNisan ayında prömiyerini yapan.gevrek rulodır-diryayın Akışıanime yayınlandıkça veSentai Filmworkssahip olmaklisanslıev video serisi.

Kawahara (Lisede İlk Çıkış) ilk olarak hikayenin orijinal 100 sayfalık versiyonunu bir sayısında yayınladı.Bessatsu MargaretKardeş Ekim 2011'de, ancak manga daha sonraiadeBessatsu Margaret'te sanatçı Aruko ile serileştirilmiş bir çalışma olarak (Yasuko ve Kenji) Nisan 2012'de.Şueisha25 Haziran'da manganın dokuzuncu derlenmiş kitap cildini yayınlıyor ve Viz, Nisan ayında dördüncü cildini yayınladı.

Serikazanmak37. Sırada En İyi Shojo MangaKodanşa2013 yılında Manga Ödülleri. Ayrıca, dizitepesindeKono Manga ga Sugoi'nin 2013 baskısındaki Kadın Okurlar için Manga listesi! rehber kitap.

Kaynak: komik natalie

Güncelleme: Yazım hatası düzeltildi. Teşekkürler, şampiyonferret