Canlı Aksiyon Rurouni Kenshin Devam Filmlerinin Fotoğrafları Önizleme Aoshi vs. Okina Savaşı

Canlı Aksiyon Rurouni Kenshin Devam Filmlerinin Fotoğrafları Önizleme Aoshi vs. Okina Savaşı

Okina'nın Aoi-ya restoranı 2 hafta içinde yeniden oluşturulduayak parmağıKyoto filmi çok

Basın, bu yılki iki canlı aksiyon için setleri ziyaret ettiRurouni Kenshindevam filmifilmlerKasım ayının sonlarında ve Aoshi Shinomori'nin (oynadığı) sahneyi önizledi.Yusuke Iseya) Okina veya Nenji Kashiwazaki ile savaşır (dk Tanaka).

Yapım, Okina'nın iki katlı restoranı ve hanı olan Aoi-ya'yı inşa etti.Nobuhiro Watsuki'nin orijinal mangası, iki hafta içindeayak parmağıKyoto'daki Uzumasa arsası. Ekip, Aoi-ya'yı bahçedeki ağaçlara kadar tüm detaylarıyla yeniden yarattı. Bu sette Iseya ve Tanaka, kablolardan biraz yardım alarak Aoshi ve Okina savaşını fark ediyor.

Boks manga filminde rakip Rikiishi Tōru'yu oynayan IseyaAshita hayır Joeve canlı aksiyondaki başlık karakterikaşarfilm, 'acımasız' olarak nitelendirdiği bu yeni rol için vücudunu fazla eğitmedi. Tanaka dansçı olarak sahne aldı ve iki disiplini karşılaştırdı: 'Dövüşten farklı olarak dansta tek düşman kendinizsiniz. Rakibin hareketlerini kendi hareketlerinizle kabul etmek ve tepki vermek benim için çok yeniydi.' Şiddetli karakter kavgalarına rağmen, ikisi birbirlerine saygı ve hayranlıklarını dile getirdiler ve Iseya, Tanaka ile performans sergilemenin bir onur olduğunu ekledi. MüdürKeishi Ōtomo'tarihin en güçlü 68 yaşındaki adamı Min-san ve 40 yaşındaki Iseya-san arasındaki bu savaşı erkenden çekmeyi dört gözle beklediğini söyledi.komik natalie gönderildi olay yerinin çekiminden daha fazla fotoğraf.

İki yeni film, Nobuhiro Watsuki'nin orijinal tarihi aksiyon mangasından Kyoto arkını kapsayacak.Rurouni Kenshin: Kyoto Taika-hen(Rurouni Kenshin: The Great Kyoto Fire) Japonya'da 1 Ağustos'ta vizyona girecek veRurouni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen(Rurouni Kenshin: The End of a Legend) 13 Eylül'de vizyona girecek. İki filmin ana çekimleriBittiAltı aylık çekimlerin ardından 27 Aralık'ta.

Devam filmlerinde aşağıdaki oyuncular geri dönecek:

 • Takeru SatohKenshin Himura olarak
 • Emi TakeiKaoru Kamiya olarak
 • Munetaka AokiSanosuke Sagara olarak
 • Yu AoiMegumi Takani olarak
 • Yosuke EguchiHajime Saito olarak

Ek olarakoyuncu kadrosuüyelerDahil etmek:


Tao Tsuchiya olarakMakimachi'nin düşüncesi


Ryunosuke KamikiSojiro Seta olarak


Aoshi Shinomori olarak Yusuke Iseya


68 yaşındaki min Tanaka (Tekkonkinkreet, Alacakaranlık Samuray, 47 Ronin yeniden çevrimi) as Nenji Kashiwazaki/Okina


47 yaşındaKazufumi Miyazawa(The Boom müzik grubu) as Toshimichi Ōkubo


39 yaşındaYukiyoshi Ozawa(Umi no Hotaru) Hirobumi Itō olarak


12 yaşındaKaito Oyagi(Ninja Çocuklar!!! Yaz Görevi İmkansız) Yahiko Myojin olarak


25 yaşındaki modelMaryjun TakahashiYumi Komagata olarak

Shishio tarafından yönetilen bir grup elit kılıç ustası olan Juppongatana'nın (On Kılıç)Tatsuya Fujiwara), Dahil etmek:

 • Ryosuke Miura Cho Sawagejo olarak
 • Kenichi Takito Hoji Sadojima olarak
 • Tomomi MaruyamaAnji Yūkyūzan olarak
 • Usui Uonuma olarak Matsu Murata
 • Hiroko YaşikiKamatari Honjo olarak
 • Yuuya Hara - Yuuya Hara'nın En İyisi
 • Takao YamadaIwanbo olarak
 • Kentaro Shimazu Saizuchi olarak
 • Kota YamaguchiFuji olarak

Taketo Tanakailk canlı aksiyon Rurouni Kenshin'de Yahiko'yu oynadıfilm. Yönetmen Keishi Ōtomo (Ryōmaden) ilk filmden döndü ile birlikte karakter kostüm tasarımcısı Kazuhiro Sawataishi.

İlk canlı aksiyon Rurouni Kenshinfilm2012'de Japonya'da açıldı. Filmin Kuzey Amerika'sı vardı.prömiyerAralık 2012'de Los Angeles'ta.

Watsuki'nin mangası 1994'ten 1999'a kadar sürdü.Şueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi ve 57 milyonun üzerinde kopya sattı. yaratıcı daçizdienRurouni Kenshin: Restorasyonbaşlatılan yeniden anlatımkare atlamadergisi Mayıs 2012'de sona erdi ve son olarak sona erdiyıl. O şimdiplanlamayeni bir Rurouni Kenshin yan ürünü mangasıhakkındadüşman karakterler.

1996'dan 1998'e kadar Japonya'da yayınlanan bir anime dizisi, birkaç anime film ve video projesi üretti.Medyaher iki mangayı da Kuzey Amerika'da yayınlarken,Medya Patlayıcılartelevizyon animesini yayınladı.ADV Filmleridaha sonra iki orijinal video anime projesi ve DVD'de bir film yayınladı veanipleks piyasaya sürülmüşBlu-ray Disc'teki bu üç başlık.Sentai Filmworks piyasaya sürülmüşKyoto arkını da kapsayan Blu-ray Disc ve DVD'deki iki yeni video anime serisi.

Kaynak: komik natalie

Resimler © Nobuhiro Watsuki/Shueisha © 2014 Rurouni Kenshin: Kyoto Taika-hen/Densetsu no Saigo-hen Üretim Komitesi