Canlı Aksiyon Rurouni Kenshin'in Sōjirō'su Sette Fotoğraflandı

Canlı Aksiyon Rurouni Kenshin'in Sōjirō'su Sette Fotoğraflandı

Ryunosuke Kamikigelecek yazın devam filmlerinde Makoto Shishio'nun sağ kolunu oynuyor

bir fotoğrafıRyunosuke Kamikigelecek yazın iki canlı aksiyonunda Sōjirō Seta olarakRurouni Kenshindevam filmifilmler çıkış yaptı Cuma gününde. Kamiki, eski hükümet suikastçısı Makoto Shishio'nun sağ kolunu oynuyor.

buoyuncu kadrosuüyelerDahil etmek:

  • Takeru SatohKenshin Himura olarak
  • Emi TakeiKaoru Kamiya olarak
  • Yusuke IseyaAoshi Shinomori olarak
  • Munetaka AokiSanosuke Sagara olarak
  • Yu AoiMegumi Takani olarak
  • Sōjirō Seta olarak Ryunosuke Kamiki
  • Yosuke EguchiHajime Saito olarak
  • Tatsuya FujiwaraMakoto Shishio olarak

18 yaşındaTao Tsuchiya(Tokyo Sonata) Misao Makimachi olarak

68 yaşındadk Tanaka(Tekkonkinkreet, Alacakaranlık Samuray, 47 Ronin yeniden çevrimi) as Nenji Kashiwazaki/Okina47 yaşındaKazufumi Miyazawa(The Boom müzik grubu) as Toshimichi Ōkubo

39 yaşındaYukiyoshi Ozawa(Umi no Hotaru) Hirobumi Itō olarak

12 yaşındaKaito Oyagi(Ninja Çocuklar!!! Yaz Görevi İmkansız) Yahiko Myojin olarak

25 yaşındaki modelMaryjun TakahashiYumi Komagata olarak

26 yaşındaki Ryosuke Miura (biniciler geldiOOO) Cho Sawagejo olarak

Taketo Tanakailk canlı aksiyon Rurouni Kenshin'de Yahiko'yu oynadıfilm.

Kyoto arkını kapsayacak iki yeni filmNobuhiro Watsuki'in orijinal tarihi aksiyon mangasının adı şu şekilde olacak:Rurouni Kenshin: Kyoto Taika-hen(Rurouni Kenshin: Büyük Kyoto Ateşi) veRurouni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen(Rurouni Kenshin: Bir Efsanenin Sonu). Filmlerin önümüzdeki yaz vizyona girmesi planlanıyor.

İlk canlı aksiyon Rurouni Kenshinfilmgeçen yıl Japonya'da açıldı. Filmde Satoh ve Takei (Kyo, Koi o Hajimemasu, Aşkın Aşkına/Ai'den Makoto'ya). Kuzey Amerikası vardıprömiyerAralık ayında Los Angeles'ta veoynadı1 Ağustos'ta San Francisco'da.

Watsuki'nin mangası 1994'ten 1999'a kadar sürdü.Şueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi ve yaratıcısı daçizdienRurouni Kenshin: Restorasyonyeniden anlatmakkare atlamaMayıs 2012'de başlatılan ve bunu sona erdirenyıl.

1996'dan 1998'e kadar Japonya'da yayınlanan bir anime dizisi, birkaç anime film ve video projesi üretti.Medyaher iki mangayı da Kuzey Amerika'da yayınlarken,Medya Patlayıcılartelevizyon animesini yayınladı.ADV Filmleridaha sonra iki orijinal video anime projesi ve DVD'de bir film yayınladı veanipleks piyasaya sürülmüşBlu-ray Disc'teki bu üç başlık.Sentai Filmworks piyasaya sürülmüşKyoto arkını da kapsayan Blu-ray Disc ve DVD'deki iki yeni video anime serisi.

Kaynak: komik natalie