Canlı Aksiyon Saiki K. Filminin Felaketli Yaşamı Setteki Fotoğrafları Açıkladı

Canlı Aksiyon Saiki K. Filminin Felaketli Yaşamı Setteki Fotoğrafları Açıkladı

oynadığı filmKento Yamazaki,kanna haşimato21 Ekim'de Japonya'da açılıyor

Canlı aksiyon için resmi Twitter hesabıfilmnın-ninShuichi Aso'sSaiki Kusuo no Psi Nan(Saiki K.'nin Felaketli Hayatı) manga Salı günü setten yeni fotoğraflar yayınladı. Film, geçen Eylül ayında Tochigi vilayetinde çekilmeye başladı.komik natalieüzerinde iki fotoğraf daha var alan .

Oyuncu kadrosu ise şöyle:

Kento Yamazaki(canlı aksiyonTuruncu,Nisan ayındaki yalanınız,Bir Hafta Arkadaşlarfilmler, canlı aksiyonÖlüm notutelevizyon dizisi) itibari karakter Kusuo Saiki olarak


kanna haşimato(canlı aksiyonSuikast Sınıfı) Kokomi Teruhashi olarak
Hirofumi Arai(canlı aksiyonBaküman.,uzay kardeşler) Riki Nendō olarak


Ryo Yoshizawa(canlı aksiyongintama,Tomodachi Oyunu) Shun Kaido olarak


Hideyuki Kasahara(canlı aksiyonGTO: Film,Boogiepop ve Diğerleri) Kineshi Hairo olarak


Kento Kaku(canlı aksiyonRanma ½özel) Aren Kuboyasu olarak


Murotsuyoshi (HK/Hentai Kamen) Uryoku Chono olarak


Sato var(canlı aksiyon Gintama filmi, Death Note serisi) Pinsuke Kanda olarak

Film olacakprömiyer21 Ekim'de Japonya'daYuuichi Fukuda(canlı aksiyon HK/Hentai Kamen,Bay Nietzsche Bakkalda, Gintama) filmi yönetiyor.

mangaesinlenilmişGeçen Temmuz'da başlayan Oha-Suta ('Günaydın Yıldızı') programında yayınlanan bir anime dizisi. Anime, bu program içinde her hafta beş bölüm yayınladı ve ardından gece geç saatlerde yapılan bir yayın, bu beş bölümü topladı ve birlikte yayınladı. bir animedevam filmiyeşil ışık yakılmıştır.

eğlence akışJaponya'da yayınlanan İngilizce altyazılı dizi ve ayrıcaakışİngilizce yayındubdizi için. Funimation seriyi açıklıyor:

Kusuo Saiki, 16 yaşında tipik bir lise öğrencisidir… psişik güçleri olması dışında. Onları istediğini elde etmek için kullanabilir ama aynı zamanda insanların düşündüğü her şeyi de bilir. Her şey. Sürpriz yok, sır yok, normal insan deneyimi yok. Çocukluğundan beri güçlerini kontrol altında tuttu, ancak şimdi aklında lisenin cazibeleriyle kuralları ve kaşıkları esnetiyor.

Aso manga serisiniHaftalık Shonen Atlayışı2012'de Weekly Shonen Jump'ta hikayenin tek seferlik versiyonlarını çizdikten sonra veSonraki Atla!2011 yılında çıkan dergiler.Şueisha4 Nisan'da Japonya'da manganın derlenmiş 21. cildini yayınladı.

Kaynak: komik natalie