Cardcaptor Sakura: Clear Card Happiness Memories Akıllı Telefon Oyunu 30 Haziran'da Hizmetini Bitiriyor

Cardcaptor Sakura: Clear Card Happiness Memories Akıllı Telefon Oyunu 30 Haziran'da Hizmetini Bitiriyor

Ekim 2019'da piyasaya sürülen oyun

için resmi web sitesiBushiroadve Monster Lab'ınCardcaptor Sakura: Clear Card-tavukMutluluk Anıları akıllı telefonoyunPerşembe günü oyunun durumu ve mevcut operasyon durumu nedeniyle oyunun 30 Haziran'da hizmete son vereceğini duyurdu. Oyun, Perşembe günü oyun içi para birimi Mutluluk Elmaslarının satışını durdurdu.

OyunbaşlatılanEkim 2019'da.

Oyun dayanmaktadırKELEPÇE'sCardcaptor Sakura: Kartı Temizlemanga ve anime. Oyun, yeni çizimler ve orijinal oyun hikayeleri içeriyor ve hem Clear Card'dan hem de oyunun diğer bölümlerinden kostümler içeriyor.franchise.Maaya Sakamotooyunun tema şarkısı 'Flash'ı seslendirir.Keiichi Tomitaşarkı yazdı ve düzenledi. Oyunda geri dönen bir oyuncu kadrosu var.

Oyunda oyuncular Tomoeda kasabasındaki minyatür bir bahçeyi yönetiyor. Oyuncular, görevleri tamamlayarak Sakura'nın kostümlerini yeniden üretmek için malzemeler toplayabilir ve ayrıca kendi alanlarını özgürce dekore edebilirler.

CLAMP, Cardcaptor Sakura: Clear Card'ı piyasaya sürdüdevam filmi mangaiçindeKodanşa'sNakayoshiKodansha, manganın sekizinci cildini 1 Nisan'da yayınladı.Kodanşa Çizgi Romanlarıdır-dirserbest bırakmakmanga dijital olarakveİngilizce olarak basılmıştır.

Anime, Ocak 2018'de prömiyer yaptı ve Haziran 2018'de sona erdi.gevrek rulo akışJaponya'da yayınlanan dizi ve FunimationakışendubüzerindeFunimationŞimdi.

Kaynak: Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen Happiness Memories oyununun İnternet sitesi aracılığıyla Nijimen