Cartoon Network'te 2018 veya Daha Sonra Yayınlanacak Yeni Mega Man Animasyon Dizisi

Cartoon Network'te 2018 veya Daha Sonra Yayınlanacak Yeni Mega Man Animasyon Dizisi

için yeni görselDentsu,Eylem AdamıDHX serisi ortaya çıktı

Dentsu Eğlence ABD(Monsuno,LBX) Pazartesi günü yeni animasyon televizyonunun ortaya çıktığını açıkladı.dizilerMega Man'in (rockçı) oyunlar prömiyeriÇizgi film yayın ağı2018'de veya daha sonra. Dentsu Entertainment USA da dizi için yeni bir görsel ortaya koydu ve yeni dizinin oyuncaklara odaklanacağını söyledi.

Dizi, 6-9 yaş arası çocukları ve 'video oyunlarını severek büyüyen ailelerini' hedefliyor. Gösteri, normal, neşeli, okul çocuğu bir robot olan 'Mega Man'in ikinci kişiliği Aki Light'ı tanıtacak. Etkinleştirildiğinde, cildi yeniden şekilleniyor - bir bilgisayar kodu ve görsel piroteknik telaşında - ikonik Mega Buster kol topu ve miğferi de dahil olmak üzere aşılmaz nanoçekirdekli bir zırh takımına dönüşüyor.' Seri ayrıca Rush gibi karakterleri geri getirecek ve Mega Mini gibi daha yeni karakterleri tanıtacak.

DHX Media'nın sahip olduğukabulyeni seriler için lisans geliştirmek, birlikte üretmek, dağıtmak ve ortaklaşa yönetmek.Dentsu Entertainment ve DHX hikayeyi anlatıyor:

Yeni animasyonlu Mega Man serisi, programlamasının derinliklerinde onu güçlü Mega Man'e dönüştürebilecek gizli protokoller olduğunu keşfeden normal, neşeli bir okul çocuğu robotuna odaklanıyor. Ve dünyanın ilk robotik süper kahramanı olan Mega Man, gizli kimliğini korumaya ve düzenli bir robot çocuk hayatı sürdürmeye çalışırken Silikon Şehri'nin tehditleriyle yüzleşmek zorundadır.

Dentsu Entertainment USA ve DHX, tüm küresel hakları ortaklaşa yönetecek. DHX, Dentsu Entertainment USA ile işbirliği içinde Amerika Birleşik Devletleri'nde dağıtım ve lisanslama işlemlerini yürütecek.Dentsu Inc.Dentsu Entertainment USA'nın ana şirketi olan , Asya'daki dağıtım ve lisanslamayı yönetecek. DHX, diğer tüm bölgelerde dağıtımı ve lisanslamayı yönetecektir.

Dentsu Entertainment ABD veEylem AdamıEntertainment (Ben 10, Generator Rex) 26 bölümlük animasyonlu Mega Man serisini geliştiriyor. Ekip, oyunun 30. yıl dönümünü kutlayan dizi için başlangıçta 'hedef yayın tarihi olan 2017'yi hedefliyordu.franchise. Man of Action, diziyi oluşturup yazacak ve baş yapımcı olarak görev yapacak.

Man of Action Entertainment üyeleri —Joe Casey,Joe Kelly,Duncan RouleauveSteven T. Seagle- Cartoon Network'ün Ben 10 ve Generator Rex televizyon dizisinin yanı sıra Marvel'in orijinalini yarattıBüyük Kahraman 6Disney'in aynı adlı animasyon filmine ilham veren çizgi roman serisi. DHX Media, Teletubbies, Yo Gabba Gabba!, Caillou, In the Night Garden, Inspector Gadget, Make It Pop, Slugterra ve live-action Degrassi televizyon serisi gibi diğer markalarda yer almaktadır.

CAPCOMOrijinal oyun serisi 1987'de başladı ve o zamandan beri sayısız oyun ve birkaç anime uyarlaması üretti.Diskotek Medya piyasaya sürülmüş1994 Japon-Amerikan animasyon televizyon dizisi Mega Man (soldaki resimde) 2014'te. Viz, Mega Man Star Force'u yayınlamaya başladı (Ryusei hiçbir Rockman) animenin İngilizcesidubonun üzerindeneon sokakbu hafta hizmet

Kaynak: famitsu.com , Dengeki Online