Castlevania'dan Koji Igarashi, Yeni Gotik Korku Oyunu için Kickstarter'ı Başlattı

Castlevania'dan Koji Igarashi, Yeni Gotik Korku Oyunu için Kickstarter'ı Başlattı

Bloodstained -Ritual of the Night- gotik macera oyunu

Oyun yönetmeniKoji Igarashibaşlattı Kickstarter Pazartesi günü Bloodstained -Ritual of the Night- adlı yeni bir oyun için. Kampanya, oyunu Xbox One için üretmek için 500.000 ABD Doları toplamayı amaçlıyor.Oyun istasyonu4 ve bilgisayar. Igarashi, talep kanıtlanırsa daha fazla finansman sağlayacak ortakları olduğunu belirtti.

Basın tarihi itibariyle proje, 32 gün kala 334.059 ABD Doları kazandı.

60 ABD Doları veya daha fazla bağış yapan destekçiler, gizli bir patronla basılı perakende diskleri alacaklar. Projenin bir sanat kitabı, ikinci oynanabilir karakter, daha yüksek zorluk modu veDavid Hayter( Metal Gear Solid's Yılan).Bloodstained -Ritual of the Night- 'gotik korku tarzında bir aksiyon-macera oyunu' olacak. Oyun tek oyunculu, işbirlikçi ve karşı modlar sunacak. buKickstarteroyunu anlatır:

Sen, tenini yavaş yavaş kristalize eden bir simyacı lanetiyle yaralanmış bir yetim olan Miriam'sın. Bedeni etten çok kristale dönüşen eski dostun Gebel'in çağırdığı iblislerle dolu bir kalede savaşmalısın.

Igarashi (Castlevania,Tokimeki Anıtı) oyunu yönetecek veMİCHİRUYaman ( Skullgirls ) veIppo Yamada(Mega Man) ses yapımcıları ve besteciler olarak görev yapacak.

Igarashiayrıldı Konamigeçen yıl kendi geliştirme stüdyosunu oluşturmak için.


Bu makalenin devamı var:Castlevania'dan Igarashi, Bloodstained Game için Kickstarter Hedefine Ulaştı(2015-05-11 19:20)