Ceset Crayon Shin chan'ın Yoshito Usui'si Olarak Tanımlandı (Güncelleme 3)

Ceset Crayon Shin chan'ın Yoshito Usui'si Olarak Tanımlandı (Güncelleme 3)

Yayıncı, manganın 'gelecekteki yayınının belirleneceğini' söyledi

Yetkililer Pazar günü Arafune Dağı'nda bulunan cesedin cesedin cesedine ait olduğunu belirlediler.eksik mum boya Shin-chanmanga yaratıcısıYoshito Usuidiş kayıtları ve diğer yollarla.

vücutkeşfettiDağın Tomoiwa uçurumunun 120 metre altında ve Cumartesi günü sabah 10:25'te bir erkek dağcı tarafından rapor edildi. Usui'nin sırt çantası, kamerası ve diğer eşyaları yaklaşık 50 metre uzağa düşmüştü. Usui'nin sırt çantasının içinde cep telefonu, cüzdanı ve kıyafetleri vardı. dan bir polis helikopteriGunma iliPazar öğleden sonra cesedi havadan kaldırdı. Yakındaki Shimonita kasabasından polis, 51 yaşındaki yaratıcının 11 Eylül öğleden sonra bir ara tüm vücudunda meydana gelen çökmüş akciğerler ve diğer yaralanmalardan öldüğü sonucuna vardı.

Usui'nin ailesine göre, Usui 11 Eylül sabahı sık sık yaptığı gibi 'Gunma Eyaletinde bir günlüğüne yürüyüşe çıkacağını' söylemişti.saptanmışPazartesi günü Kasukabe'deki evinin yaklaşık 100 kilometre (yaklaşık 60 mil) kuzeybatısındaki Karuizawa kasabası yakınlarında. Karuizawa, Nagano Eyaleti'nin dağlık doğu kesiminde, eşit derecede dağlık Gunma Eyaleti sınırına yakın bir konumda yer almaktadır.Özellikle, Usui'nin Nagano ve Gunma Eyaletleri arasındaki sınırda 1.422 metre (4,665 fit) yükseklikte yükselen Arafune dağına tırmanma niyetini ifade ettiği söylendi. Gunma Eyaleti polisine göre, Tomoiwa uçurumunun tepesine yakın bir korkuluk yok, ancak yerleşik tırmanıcının izi, birinin düşmesi için uçurumdan çok uzakta. Yetkililer, önceki gece geri dönmemesi üzerine karısının 12 Eylül'de kaybolduğunu bildirmesinden bu yana bu bölgeyi arıyorlardı.

adresindeki editör kadrosufutabaşı' Manga Town dergisi Pazar gecesi '[Crayon Shin-chan'ın] gelecekteki yayınının belirleneceğini' belirtti. Futabasha, 'şimdi en kötü sonuç geride kaldığına göre büyük bir şok geçirdiğini' söyledi. Hayatta kalan ailenin ıstırabını ifade edecek bir kelime yok, ama biz sadece onun öbür dünyada mutluluğu için dua ediyoruz.'

Kaynak: Mainichi Şimbun ( bağlantı 2 ), Sankei Shimbun , animeanime.jp

Güncelleme: Daha fazla arka plan bilgisi eklendi.

Güncelleme 2: Crayon Shin-chan, Usui'nin kendi Kasukabe Şehrindeki yaramaz (kurgusal) bir anaokulu öğrencisi olan Shinnosuke Nohara'nın maceralarını takip ediyor. Usui mangayı Futabasha's'da başlattı.Haftalık Manga AksiyonuAğustos 1990'da dergi çıkardı ve Manga Town ve diğer Futabasha dergilerine taşıdıktan sonra dizi üzerinde çalışmaya devam etti.Shin'ei Doğa1992'den beri en iyi 5 televizyon anime dizisine uyarlıyor ve televizyon dizisinin kendisi varesinlenilmiş17 anime filmi.

CMX MangasıYoshito Usui'nin orijinal Crayon Shin-chan mangasını Kuzey Amerika'da İngilizce olarak piyasaya sürüyor.eğlenceShin-chan televizyon anime dizisini dublajlı İngilizceye uyarlıyor veYetişkin Yüzmekağ, her Pazar sabahı bölümleri çalıştırırdı.

Güncelleme 3: Pazartesi günü düzenlediği basın toplantısında Futabasha'ya göre, Usui'nin dijital kamerasındaki son fotoğraf, tepenin görüş noktasından uçurumun dibiydi. Futabasha'nın çalışanları, Usui'nin uçurumun fotoğraflarını çekerken yanlışlıkla düştüğüne inanıyor. Teşekkürler. Kaynak: FNN Haberleri ( yayın Akışı haberler konferans )