Cesurca Varsayılan/Final Fantasy XII Sanatçısı Akihiko Yoshida Square Enix'ten Ayrılıyor

Cesurca Varsayılan/Final Fantasy XII Sanatçısı Akihiko Yoshida Square Enix'ten Ayrılıyor

Vagrant Story karakter tasarımcısı, Bravely Default serisi üzerinde çalışmaya devam edeceğini belirtiyor

Bravely Default karakter tasarımcısı ve baş sanatçıAkihiko YoshidaPerşembe günü ayrıldığını açıkladıKare Enix18 yıl sonra. Yoshida, duyuruyu Square Enix'in yayınladığı bir sanat kitabında yaptı.geliştirilmişCesurca Varsayılan: Devam Filmi İçinNintendo3DS oyunu.

Yoshida, duyuruda sanatçı arkadaşlarına, Silicon Graphics'e ve Square Enix çalışanlarına sanat kitabını mümkün kıldıkları için teşekkür etti. Ardından, '18 yıldır bana bakan Square Enix'ten ayrılmaya karar verdim ama sanırım ilişkimiz devam edecek' dedi. 'Şu andan itibaren, bana ihtiyaç duyulduğu sürece (gülüyor) Bravely Default serisine katılacağım, bu yüzden lütfen beni desteklemeye devam edin' diye ekledi.

Square Enix, Yoshida'nın Bravely Second Nintendo 3DS üzerinde çalışıp çalışmayacağını doğrulamadıdevam filmiYeni karakter Magnolia'nın yer aldığı oyun.Yoshida, Square Soft'a 1995 yılında katıldı ve o zamandan beri Ogre Battle, Tactics Ogre, Final Fantasy Tactics, Vagrant Story, Final Fantasy XII, Final Fantasy XIV ve Final Fantasy XIV: A Realm Reborn gibi oyunlarda sanatçı ve karakter tasarımcısı olarak çalıştı. .

[Aracılığıyla Kohichan , Silikonra ]