Chain Chronicle Anime'nin 1. 7 Dakikası Yayınlandı, Petit Anime Tie In Shorts Açıklandı

Chain Chronicle Anime'nin 1. 7 Dakikası Yayınlandı, Petit Anime Tie In Shorts Açıklandı

6 'Petit Chara Animation' şortu sinemalarda, 12'si TV'de gösterilecek

Oyunlarbaşlamak yayın Akışı ilk yedi dakikaZincir Chronicle: Haecceitas no Hikari(Chain Chronicle: Haecceitas'ın Işığı), tiyatro ve televizyonanimeadaptasyonuSegaCuma günü Chain Chronicle akıllı telefon oyunu. Aynı görüntü Tokyo Uluslararası Film Festivali'nin 'TIFF Ani!' filminde de gösterildi. olay daha önce kasım ayında.

Animenin web sitesi ayrıca anime karakterlerinin de rol alacağını duyurdu.süper deforme olmuşveya chibi formu — 'Petit Chara Animation' şortlarında. Kravat şortları hem sinemalarda hem de televizyonda gösterilecek.

Üç Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari filmlerinin her biri bir 'Chen-Kuro Gakuen' (Chen-Kuro Akademisi) kısa filmiyle (yukarıda resmedilmiştir) gösterilecektir. ('Chen-Kuro, Japonca'da Chain Chronicle'ı kısaltmanın küçültülmüş bir yoludur.) Cuma gününden itibaren,T-Sevinçtiyatro zinciri ayrıca Kine-Pass bilet satış uygulamasını tanıtmak için üç 'Kine-Pass Gekijō' (Kine-Pass Tiyatrosu) reklamı (aşağıda resmedilmiştir) gösterecek.Buna ek olarak, Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari'nin her televizyon bölümü, haftalık 12 'Chein Kuro-Nikuru' (Chain Chronicle'ın Japonca telaffuzu ve Japonca'da siyah için kullanılan bir kelime oyunu) şortlarından biriyle (aşağıda resmedilmiştir) yayınlanacaktır.

Katılımcı sinemalarda karakterlerin 15 farklı plastik 'Hook-Up Akrilik Koleksiyonu' anahtarlıklarını 'petit' formlarında satacak.

Ana Zincir Chronicle: Hikari animesi olmayacak olaylar bölmek üç 'bölüme' ayrılacak ve her bölüm sinemalarda iki haftalık sınırlı bir katılımla gösterilecek. İlki 3 Aralık'ta, ikincisi 14 Ocak'ta ve üçüncüsü 11 Şubat'ta başlıyor.

12 bölümlük televizyon anime dizisi daha sonra Ocak ayında prömiyer yapacak. Üç anime filminin her biri, dört televizyon bölümüyle aynı hikaye içeriğine sahiptir.

Oyuncular şunları içerir:

Akira IshidaYuri olarak

Ayane SakuraPhina olarak

Maaya UchidaFelix olarak

Daiki YamashitaAram olarak

 • Toshiyuki ToyonagaKabil olarak
 • İstediğin buMarina olarak
 • Asami ImaiMishidia olarak
 • Hikaru MidorikawaShuza olarak
 • Kotori KoiwaiJuliana olarak
 • Junichi YanagitaWerner olarak
 • Miyuki SatouFatma olarak
 • Satoshi HinoRafaga olarak
 • Miku ItoLilith olarak
 • Rie MurakawaKiki olarak
 • Yuka OtsuboRoro olarak
 • Yoshihisa KawaharaBurckhardt olarak
 • Manami NumakuraEirenus olarak
 • Akio OhtsukaKara Kral olarak

Masashi Kudo(Kyo no Asuka Show,Savaş Uşağı Hayate! tatlılar,Ikki Tousen: Ekstravaganza Dönemi) animeyi yönetiyorTelekom Animasyon FilmiveGrafinika.Touko Machida(Allison ve Lilya,bu[e-posta korumalı],Tabut Prenses Chaika) komut dosyalarını denetlemektedir. Masashi Kudo (Çamaşır suyu,MAOYU, Savaş Uşağı Hayate! Cuties) karakterleri tasarlıyor veDaisuke Jinba(Kannagi: Çılgın Tapınak Kızları,Kimi ni Todoke - Benden Sana,anohana: O Gün Gördüğümüz Çiçek) sanat yönetiminden sorumludur.Masato Koda(Mavi Çelik Arpej - Ars Nova,Bakire Cadı Maria,KonoSuba – Bu harika dünyada Tanrı'nın lütfu!!) müziği besteliyor veŞoji Hatası(Rurouni Kenshin: Güven ve İhanet,Peri masalı,Tek yumruk adam) ses yönünden sorumludur.Takeo Ogiwara(Prenses Tutu,Gankutsuou: Monte Kristo Kontu,penguen) görüntü yönetmenidir.

Nao Toyamaüç filmin teatral versiyonu için açılış tema şarkısı 'Chain the world'i seslendiriyor. Tōyama'nın 'True Destiny' şarkısı, animenin televizyon yayını için bitiş tema şarkısı olacak. Tōyama'nın her iki şarkı için de single'ı, şarkıcı olarak solo çıkışını işaret ediyor. Single 1 Şubat'ta piyasaya çıkacak. Tōyama ayrıca animede 'efsanevi şarkıcı' Mujika'nın rolünü de dile getiriyor.

nanofilm versiyonunun bitiş tema şarkısı 'PARAISO'yu seslendirecek ve aynı zamanda televizyon yayınının açılış tema şarkısı 'My Liberation'ı seslendirecek.

Daha önce Segaakışgeçen Aralık ayında anime için bir pilot film.

Sekiz beş dakikalık teatral anime serisi şort Eylül 2014'te Japonya'da beş sinemada zaten sınırlı gösterime sahipti.