Cineplex, Kasım'da A Silent Voice Anime Filminin Kanada Gösterimlerini Listeliyor

Cineplex, Kasım'da A Silent Voice Anime Filminin Kanada Gösterimlerini Listeliyor

Ayrıca: Los Angeles'taki Hoşgörü Müzesi filmi 16 Ekim'de gösterime girecek

Kanadalı tiyatro zinciri Cineplex listeleme ekrana getireceğini Sessiz Bir Ses Kasım ayında Kanada'da anime filmi. Mekanlar ve gösterim saatleri Cineplex web sitesinde mevcuttur. Tüm gösterimler Japonca sesli ve İngilizce altyazılı olacak ve kesin gösterim tarihleri ​​sinemaya göre değişse de 10 Kasım'da başlayacak.

Naoko YamadaveKyoto Animasyonuanime filmi dayanmaktadırYoshitoki Ōimaaynı adlı mangası.Onbir SanatniyetekranAmerika Birleşik Devletleri'nde 20 Ekim'de başlayacak film.Anime Sınırlıfilmi Mart ayında Birleşik Krallık ve İrlanda'da gösterdi ve filmi 30 Ekim'de Blu-ray Disc ve DVD'de İngilizce olarak yayınlayacak.dub.Viz Medya Avrupa Edinilenfilmin Avrupa Birliği, Rusya, Türkiye ve Fransızca konuşulan Afrika ülkelerinde dağıtım hakları.

Filmin Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 20 Ekim gösteriminden önce, Los Angeles'taki Hoşgörü Müzesi, ekran Pazartesi günü saat 19.00'da film ücretsiz. Film gösterimi, Ekim'i Ulusal Zorbalığı Önleme Ayı olarak anıyor. Hoşgörü Müzesi, Champions Against Bullying ve NCOD: Deaf and Hard of Hearing Services of California State University – Northridge ile işbirliği içinde gösterime ev sahipliği yapıyor.gevrek ruloorijinal manganın hikayesini anlatıyor:

Keşke hiç tanışmasaydık. Keşke bir kez daha görüşebilsek.
Duyabilen bir çocuk, Shoya Ishida ve duyamayan bir transfer öğrenci, Shoko Nishimiya. Kader bir gün, ikisi tanışır ve Shoya, Shoko'ya zorbalıkta sınıfa liderlik eder. Ancak çok geçmeden sınıf hedefini Shoko'dan Shoya'ya kaydırır. Yıllar sonra Shoya, Shoko'yu bir kez daha görmesi gerektiğini şiddetle hisseder.

Film kazanılan Japonya'da 2,3 milyar yen ve 2016 yılında Japonya'da yayınlanan 19. en yüksek hasılat yapan film oldu.

Hoşgörü Müzesi tarama haber ipucu için Daniel Zelter'e teşekkürler.

[Aracılığıyla Bionix'i özledim ]