CITV Ekranları Pokemon Siyah Beyaz.

CITV Ekranları Pokemon Siyah Beyaz.

Freeview kanalı on dördüncü diziyi ekrana getirecekPokémonCumartesi'den.

buCITVkanal diziyi gösterecekPokemon: Siyah Beyaz!4 Haziran Cumartesi 1100'den itibaren. İkinci bir bölüm Pazar günü 1100'de gelecek ve bölümler bir sonraki hafta sonu (11 ve 12 Haziran) 1100'de planlanıyor. CITV web sitesinden:

Yeni bir ülke, yeni rakipler, yeni zorluklar ve yepyeni Pokémon, Pokémon'un 14. TV dizisini şimdiye kadarki en heyecan verici dizilerden biri yapıyor! Ash ve annesi, Profesör Oak'a uzak Unova bölgesine giderken eşlik ederken, Ash daha önce hiç görmediği ve yakalamak için sabırsızlandığı Pokémon'u keşfeder. Yeni arkadaşları Iris ve Cilan ile birlikte Pikachu'ya sahip olabilir, ancak Team Rocket'i ele geçirmek ve Unova'nın uzman Gym Liderlerine meydan okumak istiyorsa, ekibinde yine de bol miktarda yeni Pokémon'a ihtiyacı olacaktır. Pokémon Master olma arayışı daha da zorlaştı!

CITV, 72 numaralı Freeview kanalında mevcuttur. Ayrıca şu paketlerde de mevcuttur: Sky 621, Virgin Media 734, Tiscali 307 ve Freesat 602. Kanal daha önce Pokemon: Black and White! Şubat ayında dizi.

Ayrıca 4 Haziran'da, Pokémon Video Oyun Şampiyonası'nın Birleşik Krallık turu Birmingham'da yapılacak. Ulusal Sergi Merkezi : hikayeye bakınburada.