Clannad 'Konserve Ekmek' Kampanyası Başladı

Clannad 'Konserve Ekmek' Kampanyası Başladı

Akihabara'da ekmek tanıtımı için satışa çıktıklanAnime TV
Yeni televizyon anime serisi için bir promosyon olarakklanJaponya Demiryolları'nın Ekim ayındaki Akihabara İstasyonu'na gelen ziyaretçiler, sıra dışı bir özel sürüm atıştırmalık alabilirler: Clannad Konserve Ekmek.

Ekmek, istasyon alanı içinde ve çevresinde kutu başına 350 yen (yaklaşık 3,20 ABD Doları) maliyetle satılıyor. Ekmeğin bir kısmı otomatlardan satılıyor. Ambalaj konserveye benzer oden genellikle Akihabara bölgesinde satılır, ancak ekmeğin kendisi Clannad serisinde görülen ekmek dükkanlarından ilham alır. Ekmeğin yedi çeşidi mevcuttur: çikolata, yeşil çay, çilek, tereyağı, kuru üzüm, yaban mersini ve süt. Ekmeğin geliştirilmesinden ve satışından sorumlu şirket, Pan Akimoto 1995 yılında Kobe bölgesini vuran Hanshin Awaji depreminin ardından konserve hamur işlerini ilk geliştiren Dr.

Clannad serisi 4 Ekim'de Japonya'da yayınlanmaya başladı ve uzun metrajlı anime uzun metrajlı versiyonu 15 Eylül'de sinemalarda gösterime girdi. Seri, 2004 yılında PC için piyasaya sürülen bir flört simülasyon oyunundan geliyordu.Oyun istasyonu2006 yılında 2.

Kaynak: Mainichi Şimbun

Resim © Mainichi Shimbun, Pan Akimoto