Code Geass Genesic Re;Code Game, 1. Anime Sezonunun '26. Bölüm' Son Sözünden Başlıyor

Code Geass Genesic Re;Code Game, 1. Anime Sezonunun '26. Bölüm' Son Sözünden Başlıyor

'Stage 26: Emperor and Knight' orijinal animenin 25. bölümünden sonra geliyor

Code Geass: Genesic Re;KOD , yeni akıllı telefon 'oyunu'na dayalıgündoğumuCode Geass animesi, orijinal animenin ilk sezonuna bir sonsöz olan 'Episode 26' ile başladı. Bölümün adı 'Aşama 26: Kо̄tei to Kishi' (İmparator ve Şövalye).

'Geass rol yapma oyunu', anime projelerinden Lelouch, Akito ve diğer karakterleri bir araya getiriyor ve oyuncuların dünyanın her yerinden çeşitli hikayeleri deneyimlemelerini sağlıyor.franchise. Oynanışı hem rol yapma oyunu hem de simülasyon öğelerine sahiptir. Önde gelen yazarlardan ve Sunrise'dan yepyeni, orijinal hikaye senaryolarının yanı sıra çok sayıda orijinal özel illüstrasyon içerir. Personel, oyunu 'Code Geass serisinin resmi devamı' olarak nitelendiriyor.

OyunbaşlatılanBirkaç gecikmeden sonra Ekim 2021'de.Oyunun oyuncu kadrosu şunları içerir:

  • Shun HorieAl, anıları olmayan bir çocuk olarak
  • Yuki TakadaGigi, gizemli bir kız olarak
  • Yumiri HanamoriArşiv olarak, bellek kütüphanesinin kütüphanecisi

animenin Gündoğumu,Ichiro Okouchi, veGoro Taniguchihala oyunun orijinal hikayesiyle kredilendiriliyor ve Okouchi ve Taniguchi yönetici denetçiler olarak görev yapıyor.KELEPÇEözgün karakter tasarımlarından sorumludur.Kohei Azano,Ao Jumonji, Bisui Takahashi ve diğerleri, her yayın hikaye senaryolarını hazırlıyor. JORO oyunu geliştiriyor ve oyun Sunrise'dan animasyon dizileri içeriyor.

Yoshimitsu Ohashi(Amnezi,galaksi meleği,Kutsal Yedi) yeni yönetiyor Gode ​​​​Geass: Yeniden Yakalamanın Z'si (Dakkan no Zetto) anime dizileri veNoboru Kimura(Prenses Müdürü: Taç İşleyicisi,Sorunlu çocuklar başka bir dünyadan geliyorlar, değil mi?) komut dosyalarını yazıyor.Takahiro Kimurakarakterleri bir kez daha CLAMP'ın orijinal karakter tasarımlarına göre tasarlıyor.yoldan sapanlarKnightmare'i tasarlıyormekanikbu zaman. Sunrise, Ichiro Okouchi ve Goro Taniguchi hala orijinal hikayeyle anılıyor.

Orijinal Code Geass televizyon dizisinin prömiyeri 2006'da yapıldı, ardından 2008'de bir devam dizisi geldi. Seri, çeşitli mangalara ve orijinal video animelere ilham verdi.Code Geass: Sürgündeki Akito2012'de prömiyeri yapılan spinoff.

Serinin derleme özet üçlemesindeki ilk film,Code Geass - Hangyaku no Lelouch- Kōdō (lafzen: The Awakening Path, resmi İngilizce altyazı: Initiation), Ekim 2017'de Japonya'da gösterime girdi. İkinci film, Code Geass - Hangyaku no Lelouch - Handō (lafzen: The Rebellion Path, resmi İngilizce altyazı: Transgression) , Şubat 2018'de Japonya'da vizyona girdi. Üçüncü film, Code Geass - Hangyaku no Lelouch - Ōdō (lafzen: The Imperial Path, resmi İngilizce altyazı: Glorification),açıldıMayıs 2018'de.eğlence piyasaya sürülmüşBlu-ray Diskteki üçleme.

Code Geass: Yeniden Diriliş Lelouch Serinin en yeni animesi olan , Şubat 2019'da Japonya'da 120 sinemada gösterime girdi. eğlenceekranlıMayıs 2019'da Kuzey Amerika'daki film. YapımcıKojiro Taniguchi söz konusuNisan 2019'da filmin, Code Geass serisindeki yeni içerik için 10 yıllık bir planın '1. aşaması' olduğunu duyurdu.

Kaynak: Animeler! Animeler!