Comic Bunch Hit Kore/Çin/Japon Romanlarını Uyarlayacak (Güncellendi)

Comic Bunch Hit Kore/Çin/Japon Romanlarını Uyarlayacak (Güncellendi)

Gong'un Mutlu Zamanı, Luo'nun 3 Krallığı, Snark Gari tarafındanCesur HikayeMiyabe
Önümüzdeki iki sayıkoamiks'sHaftalık Çizgi Roman Grubudergi olacak başlatmak Güney Kore, Çin ve Japonya'dan gelen hit romanlara dayanan manga. Sanatçı Mizu Sahara (Uzak Bir Yıldızın Sesleri,İlk Günlerimizde Vaat Edilen Yermanga sürümleri) Kore romanını uyarlayacakMutlu Zamanımız(Watashi-tachi no Shiawase na Jikan) bu yılın 17. sayısında (28 Mart'ta satışta). Güney Kore'nin en popüler kadın romancısı,Gong Ji-Young, bir kadın ve bir idam mahkumu arasındaki ilişki hakkında bu hikayeyi yazdı. Sınırlı manga mini dizisi (sağ üstte resimde) İngilizce Mutlu Saatlerimiz altyazısına sahip olacak. Orijinal roman zaten Japoncaya çevrildi ve popüler bir Kore canlı aksiyon filmine (Maundy Perşembe) uyarlandı. Sahra çizdiAynı Hücre OrganizmasıveKelebek Olduğum Gün erkek-aşkmanga (her ikisi deDijital Manga Yayıncılığı) adı altındaSumomo Yumeka.

Kazumasa Kawamuraaynı sayıda Ranjin: Sangokushi Ryofu Ibun (Ranjin: Romance of the Three Kingdoms: The Strange Tales of Lü Bu, resimde sol üstte) çizecek. Ryofu veya Lü Bu, Luo Guanzhong'un Çin'in Üç Krallık dönemi hakkındaki roman klasiği olan Üç Krallığın Romantizmi'ndeki ana savaşçı karakterlerden biridir. Aynı roman, sayısız Japon manga, anime ve Sangokushi de dahil olmak üzere çeşitli tarihsel doğruluktaki oyunlara ilham verdi.Ikki Tousen,Üç Krallığın Yeni Hikayesi,Yawaraka Sangokushi Tsukisase!!, veSD GundamBB Warriors: Romance of the Three Kingdoms, Dynasty Warriors ve Koihime† Musō. 17. sayı ayrıca Yeni'nin sonunu da yayınlayacak.Şiddet Jack, yeniden yapımıNagai'ye gitve Dynamic Pro'nun kıyamet sonrası macera mangası.

Hiroto Ōishiuyum sağlayacakMiyuki Miyabe4 Nisan'da piyasaya çıkacak olan Snark Gari'nin (The Hunting of the Snark) 18. sayısında yer alan gerilim romanı.lewis carrollAlice'in Maceraları'ndaharikalar diyarışöhret. Miyabe modern fantastik roman yazdıCesur HikayeHangiMedyaKuzey Amerika'da yayınlandı.TokyopopyayınlıyorduYoichiro Onomanga versiyonu. Eiji Hashimoto ve Takashi Arashita da aynı sayıda Tokyo 23 mangasına başlayacak.

Kaynak: ÜltimatomGüncelleme: Ōishi ve Snack Gari'nin yazımları düzeltildi. Teşekkürler, tenkado-shujin.