Corpse Party 3DS Oyununun Açılışı, Yuka Kokulu Poster Önizleme Yapıldı

Corpse Party 3DS Oyununun Açılışı, Yuka Kokulu Poster Önizleme Yapıldı

Etkinlikte ön siparişle sunulan poster ve 'kan bulaşmış çıkartmalar'

5pb. gönderildi açılış sekansıCeset Partisi: Kanla Kaplanmış…Tekrarlanan Korku,Nintendo3dLiman2010 yılıOyun istasyonuTaşınabilir korku oyunu Corpse Party. oyun olacakgemi30 Temmuz'da.

5pb. ayrıca Akihabara'da halka açık bir demo oturumu ve ön sipariş etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.Oyuncular!Etkinlikte oyunu ön sipariş verenlere bonus olarak 'Yuka kokulu A3 boyutlu mini poster' ve 'kan bulaşmış çıkartmalar' verilecek. (Poster aslında vanilya kokuludur.)

Team GrisGris'ten orijinal Corpse Party, kaybolan çocukların musallat olduğu Heavenly Host İlköğretim Okulu'nda mahsur kalan bir grup lise öğrencisini takip etti.Yaklaşan 3DS versiyonu, Team GrisGris'ten Makoto Keidōin ve Sakuya Kamishiro'dan yeni bir bölüm içerecek. Oyunun ilk baskı kopyaları, oyunda 'Tokoyami no Hotaru' (Ebedi Karanlığın Ateş Böceği) başlıklı fazladan bir bölüm için bir indirme kodu içerecek.

Bölümün açıklaması hikayeyi özetliyor:

'Yoshikazu saldırılarıYOSHIKIçekiçle kafasına vurdu. Öldürülmek üzere olan Ōkawa Tomohiro ortaya çıkar ve onu kurtarır. Her ikisi de hayatta kalmaya ve hayatta kalmaya yemin eder. Ama sonra önlerinde bir kızın hayaleti belirir.'

Oyunun sınırlı sürümü, oyun için bir sanat kitabının yanı sıra oyunun tema şarkısı 'Shangri-la'yı içeren bir CD'yi içerecek.Asami Imai, ayrıca oyun için bestelenmiş iki yeni müzik parçası.

XSEED Oyunlarıpiyasaya sürülmüşOrijinal Corpse Party oyununun Kuzey Amerika ve Avrupa'daki PSP versiyonu,birliktedevam oyunu Corpse Party: Book of Shadows. Xseed Games ayrıcailan edildigeçen yıl PC için orijinal Corpse Party oyununu ve 5pb'yi piyasaya sürecek.piyasaya sürülmüşgeçen yıl Xseed'in İngilizce çevirisine sahip bir iOS bağlantı noktası.

5pb.piyasaya sürülmüşCorpse Party: Blood Drive, geçen yıl Japonya'da dizi hikayesinin son bölümü.

bufranchiseyanı sıra birkaç manga uyarlamasına ilham verdi.Ceset Partisi Kayıp GörüntüveCorpse Party: Tortured Souls -Bōgyaku Sareta Tamashii no Jukyō-video animesi. Başrolde bir canlı aksiyon filmiNogizaka46veAKB48üyeRina Ikomaniyetaçık18 Ağustos'ta.