Crayon Shin chan'ın Aksiyonu Kamen Hero Kendi Mangasında Başlıyor

Crayon Shin chan'ın Aksiyonu Kamen Hero Kendi Mangasında Başlıyor

Süper kahraman, yenileri tanıtmak için kitapçılarda kostümlü görünüyorAylık İşlemdergi

Geçen ay,futabaşıyeni başlattıAylık İşlemile dergi Eylem Kamen , aynı adı taşıyan kahramana dayanan bir manga serisiYoshito Usuikomedi mangasımum boya Shin-chan.Datto Nishiwaki(Kader/kal gecemanga) yan ürünü yazar ve çizer.

Orijinal Crayon Shin-chan mangasında Action Kamen, Shin-chan'ın televizyondaki favori süper kahramanıdır. Yeni Action Kamen mangasının ilk bölümünde, yalnızca çocukları hedef alan seri bir saldırganı arayan bir çocuk olan Yashio yer alıyor. Yashio kendisine saldırıldığında gizemli bir kahraman ortaya çıkar.

Monthly Action'ın ilk sayısında, Akureki gibi 800 sayfadan fazla manga var.enokidler(Kotoura-san), Cool Kyōshinsha'nın Kobayashi-san no Maidragon'u,Keita SugawaraveShinji Inamitsu'sCinayet Enkarnasyonu, Kōichi Ōnishi'nin Otome Sensō Divici Valka, Calyx tarafındanSesuna Mikabe(Akuma-sama Yardım), Rikijo tarafındanUtamaro(Bedava su!?), Sawamisono'nun Chichakoi Nikki'si ve Tenshin Kijima'nın Kanro ni Kataomoi'si.Futabasha, Action Kamen'in kostümlü canlı aksiyon versiyonunu içeren videolarla yeni dergisini tanıtıyor. Action Kamen, derginin yayınlanmasından bir gün önce Tokyo'daki Akihabara'daki kitapçılarda ve hobi mağazalarında boy gösterdi.

Kaynaklar: Mainichi Shimbun's Eski Web , komik natalie ( bağlantı 2 )