Crimson Hero'dan Takanashi'den Supernatural Romance Manga Sumika Sumire Canlı Aksiyon Draması Aldı

Crimson Hero'dan Takanashi'den Supernatural Romance Manga Sumika Sumire Canlı Aksiyon Draması Aldı

Mirei KiritaniOcak drama dizisinde rol alacak

Beşinci ciltte saran ceket bandıMitsuba Takanashi'ssumikSumire mangası Çarşamba günü, dizinin Ocak 2016'dan itibaren bir televizyon dizisi uyarlaması alacağını duyurdu. Dizi, Cuma günleri 23:15'te yayınlanacak. üzerindeTV Asahive ilgili kanallar.

AktrisMirei Kiritani(canlı aksiyonArakawa Köprünün Altında,Phoenix Wright: As Avukat,Jigoku Sensei Nube) baş karakteri oynayacak.

Hikâyede Sumi Kisaragi her zaman büyükannesine, babasına ve annesine bakmış ve daha ne olduğunu anlamadan 60 yaşına girmiş, aşktan habersizdir. Annesinin cenazesinden sonra yalnızdır, ancak şekil değiştiren bir kedi ortaya çıkar ve gençliğini yeniden yapma isteğini yerine getirir. 17 yaşındaki Sumire olarak gençleşir ve liseye döner.Takanaşi başlamak sumika Sumire Ağustos 2013'te.BittioKızıl Kahraman2008 yılında manga veMedya yayınlanandört kişiden biri olarak mangabaşlatmakbaşlıklarShojo BeatKuzey Amerika'da 2005 yılında dergisi.DC Çizgi Romanları'kepenkli CMX Mangasıayrıca damgayayınlananTakanashi'ninŞeytan Vardırdiziler.