Crunchyroll, 2 Tek Parça x Toriko Crossover Özel Ürün Ekliyor

Crunchyroll, 2 Tek Parça x Toriko Crossover Özel Ürün Ekliyor

Orijinal olarak 2011, 2012'de yayınlanan her iki diziden de oyuncu kadrosunu içeren özel programlar

Medya dağıtım hizmetigevrek ruloCumartesi günü katma iki Bir parçaveTorikoçapraz animeözelorijinal olarak Nisan 2011 ve Nisan 2012'de yayınlandı. Bölümler şu anda yalnızca premium üyeler tarafından kullanılabilir.

One Piece'in sırasıyla 492 ve 542. bölümleri olarak etiketlenen iki bölüm, çeşitli yerlerde karşılaştıkları için her iki dizinin kadrosunu takip ediyor. İlk bölüm, Hungry-la Adası'nda karşılaşan ve çeşitli canavarlarla karşılaşan iki oyuncu kadrosuna odaklanıyor. İkinci geçiş özel bölümü, hastalanan Chopper'ı iyileştirmek için özel bir meyve bulmaya çalışan iki oyuncuya odaklanıyor.

Her iki çapraz özel bölüm aslında iki bölümden oluşan özel bölümlerin ikinci yarısıdır, ilki Toriko'nun Nisan 2011 ve Nisan 2012'de sırasıyla 1. ve 51. bölümü olarak yayınlandı.eğlenceİlk yayınlandıklarında geçiş bölümlerinin hiçbirini yayınlamadı, bu nedenle Crunchyroll'un akışı, iki One Piece tarafı bölümün yasal olarak İngilizce olarak yayınlanması için ilk kez mevcut.

Crunchyroll ayrıca Cumartesi günü One Piece kataloğuna daha fazla biriktirme bölümü ekledi — Thriller Bark arkını bitirmek için 373-384. bölümler.

[Aracılığıyla WTK ]