Crunchyroll 'Altered' Charger Girl Ju den Chan'ı Yayınladı (Güncellendi)

Crunchyroll 'Altered' Charger Girl Ju den Chan'ı Yayınladı (Güncellendi)

Olgun temalı anime ilk olarakAT-Xuydu/kablo kanalı

bugevrek rulomedya dağıtım sitesi başladıyayın AkışıCharger Girl Ju-den Chan'ın ilk üç bölümü (Ippatsu ile savaşın!) anime serisi Çarşamba günü saat 17:30'da. PDT (Perşembe saat 9:30'da JT). Birkaç çıplaklık ve idrara çıkma sahnesi düzenlendi veya gizlendi, ancak bu tür sahnelerin tümü tüm bölümlerden düzenlenmedi. anime orijinal olarakprömiyeri yapıldı25 Haziran tarihindeAT-Xuydu/kablo kanalı ve şu anda hiçbir havadan yayın istasyonu bunu yayınlamıyor.

Anime, Fight Ippatsu'yu uyarlıyor! Juden-chan!! bilim kurgu komedi mangasıYay Ditama, daha önce sanatı çizenBunjuro Nakayama'sMahoromatikmanga ve yarattıöpücük×kızmanga. Hikaye, karamsar insanları 'şarj etme' yeteneği ile paralel bir dünyadan dünyamıza gelen gizemli bir kadın olan Plug etrafında dönüyor.

gevrek rulokabul ederbasın bültenindeki düzenlemeler: 'Başlığı daha geniş bir kitleye hazırlarken,avex eğlence, Inc. ve Crunchyroll, gösterinin daha sonra UHF istasyonlarında Japonca yeniden yayınlanması için kullanılacak olan orijinal Japonca versiyonunda küçük değişiklikler yapmak için birlikte çalıştılar. Crunchyroll, ANN'nin daha fazla yorum talebine henüz yanıt vermedi.Kaynak: Neb'ler

Resim © Bow Ditama © 2009 avex eğlence A.Ş.,GENCO,Bazı kitaplar, mafya yayını, AT-X,Film Kapısı

Güncelleme: Crunchyroll şu açıklamayı yaptı:

Orijinal AT-X versiyonunun doğası gereği, Crunchyroll, genç izleyicilerimizin korunmasını sağlamak ve tüm izleyicilerin Charger Girl Ju-den Chan'ı izlemesine ve keyfini çıkarmasına izin vermek için Charger Girl Ju-den Chan'ın sansürlü versiyonunu yayınlamayı seçti.