Crunchyroll Battle Game'i 5 Saniyede Yayınlıyor, Seirei Gensouki Spirit Chronicles Anime

Crunchyroll Battle Game'i 5 Saniyede Yayınlıyor, Seirei Gensouki Spirit Chronicles Anime

Ayrıca ortaya çıkarırBaşka Bir Dünyaya Restoraniki,Sakugan, Ekim ayı için daha fazla anime akışı

gevrek ruloCumartesi günü AX Lite çevrimiçi panelinde yayınlayacağını duyurdu.5 Saniyede Savaş Oyunuanime veSeirei Gensouki - Ruh Günlüklerianime bu yaz sezonu.

Şirket ayrıca gelecekteki anime serilerini yayınlayacağını duyurdu.Başka Bir Dünyaya Restoran2, Sakugan (Çuvallar ve Silahlar!!),Üç Köşeli Pencerenin Ötesindeki Gece,Dünyanın En İyi Suikastçısı Farklı Bir Dünyada Aristokrat Olarak Reenkarne Oldu,Leadale Ülkesinde, veoryantal. Bu serilerden Crunchyroll, Restaurant to Another World 2 ve Sakugan için yeni bir Ekim prömiyer tarihini açıkladı ve ayrıca In the Land of Leadale için Ocak 2022 prömiyer tarihini açıkladı.

Crunchyroll ayrıca şunları söyledi:Junichi Suwabe,Saori Ohnishi, veSumire UesakaRestaurant to Another World 2 animesini tartışmak için 5-8 Ağustos tarihlerinde Crunchyroll'un kendi Virtual Crunchyroll Expo etkinliğine konuk olarak katılacak.Crunchyroll ayrıca Orient, Sakugan, Seirei Gensouki - Spirit Chronicles,Tsukimichi -Ay Işığında Fantezi-ve Dünyanın En İyi Suikastçısı Farklı Bir Dünyada Aristokrat Olarak Reenkarne Olur.

5 Saniyede Savaş Oyunu, Japonya'da 12 Temmuz saat 24:00'te (etkili olarak, 13 Temmuz gece yarısı) Japonya'da vizyona giriyor.Tokyo MXveBS11kanallar.

meigo naitobaş yönetmen olarak görev yapıyor veNobuyoshi Arai( muz balığı,düello ustaları bölüm yönetmeni) animasyon stüdyolarında animeyi yönetiyorSinerji SPveVega Eğlence. (Shogakukan Shueisha ProdüksiyonveStüdyo A-Kediüretiyor ve Studio A-Cat CG animasyonunu yönetiyor.)Touko Machida(Yüksek Katlı İstila,Maesetsu! Açılış Yasası,Şanslı yıldız) dizi senaryolarından sorumludur.Tomokatsu Nagazaku(Rock tarafından göster!! Yıldızlar!!,Tokatlama Partisi: Kimse İstemiyor) veIkuo Yamacado(Kayıp Geleceğin İzinde) karakterleri tasarlıyoruz.

Akari Kito'No Continue' açılış tema şarkısını ve '15-sai to birimini icra ediyor.Seiko Ōmori' bitiş tema şarkısı 'Makeibe Jikkyō Play' (Let's Stream a Playthrough of the Bad Ending) seslendiriyor.

Seirei Gensouki - Spirit Chronicles, Japonya'da prömiyer yapacak.TV Tokyokanal 5 Temmuz saat 26:00'da (etkili olarak 6 Temmuz saat 2:00'de). Anime de devam edecekBS FujiveAT-Xve daha sonra ABEMA ve diğer hizmetlerde yayın yapın.

Osamu Yamasaki(Terra'ya doğru,itaKiss,Hakuoki: Uçan Çiçeğin İblisi) animeyi yönetiyorTMS Eğlence, birlikteOnlar Dünya. Yamasaki aynı zamanda senaryoları da kaleme alıyor.Mitsutaka Hirota,Megumu Sasano, veYoshiko Nakamura.Kyoko Yufukarakterleri tasarlıyor.

Osakako Segawasanatı yönetiyor veTomoko Kohiokirenk anahtarı sanatçısıdır.Norimasa Teramotogörüntü kompozisyon direktörüdür,Keisuke Yanagidüzenleme yapıyor.Yasuyuki Yamazakiile müzik besteliyorNippon KolombiyaveTMS Müzikmüziği üretmek.Hiroto Morishitasesi yönlendirirken,SesprofesyonellerŞota Yasoses efektlerinden sorumludur.KANONses üretiyor. Nippon Columbia ve TMS Music müziği üretiyor.

Marka Konokariyerindeki ilk tema şarkısı olan 'New story' açılış şarkısını söylüyor veAguri Ōnishikapanış tema şarkısı 'Elder Flower'ı söylüyor.

Kaynaklar: E-posta yazışmaları, AX Lite 2021 canlı akışı (Kalai Chik)