Crunchyroll, Brynhildr in the Darkness Anime'yi Yayınlayacak

Crunchyroll, Brynhildr in the Darkness Anime'yi Yayınlayacak

kırık bıçak televizyon Sürüm ayrıca ABD dışında da yayın yapıyor.

Medya dağıtım hizmetigevrek rulo ilan edildi Cumartesi günü anime serisini yayınlayacakKaranlıkta Brynhildr. Ayrıca yayın yapacakkırık bıçak televizyon Sürüm, ancak Amerika Birleşik Devletleri dışında. Premium üyeler için Brynhildr in the Darkness, 6 Nisan Pazar günü saat 10:00 ET'de, Broken Blade ise yayına başlayacak. televizyon Sürüm 6 Nisan Pazar günü saat 11:00 ET'de başlayacak. Ücretsiz kullanıcılar her bölümü galasından bir hafta sonra izleyebilir.

Brynhildr in the Darkness, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Güney Afrika, Avustralya, Yeni Zelanda, Finlandiya, Norveç, İsveç, Danimarka, İzlanda, Hollanda, Türkiye, Latin Amerika'da (Orta ve Güney Amerika) satışa sunulacak. Karayipler dahil), İspanya, Portekiz. Kırık Bıçak Akışları televizyon Sürüm Fransa ve DOM/TOM, Belçika, İsviçre, Andorra, Hollanda, Lüksemburg, Cezayir, Tunus, Fas, Kanada, İtalya, İspanya, Portekiz, Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Polonya, Danimarka, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Bahreyn, Kıbrıs, İran, Irak, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Umman, Filistin, Katar, Suudi Arabistan, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri, Yemen, Mısır, Komorlar, Cibuti, Eritre, Libya, Moritanya, Filistin Devleti , Somali ve Sudan.

Lynn Okamoto'sGokukoku hiçbir Brynhildr(Brynhildr in the Darkness) bilimkurgu fantezi manga liseli bir çocuğun etrafında dönüyorRyota MurakamiBir kazada ölmesine izin verdiği kadın çocukluk arkadaşını unutamayan. Uzaylıların varlığını kanıtlama sözünü yerine getirmesi gerektiğini hissederek, astronomi kulübünün bir üyesi olarak sürekli gökyüzüne baktı. Bir gün Neko adında bir kızKurohaçocukluk arkadaşı gibi görünen transfer öğrenci olarak karşımıza çıkar. Kendisine araştırma laboratuvarından kaçan bir büyü kullanıcısı diyor.Stüdyo ARMS (MAOYU,Kraliçe'nin Bıçağı) dır-dircanlandırmayaratıcısı tarafından bu hikayeElfen YalanveHayır, hayır, hayır, hayır.Kenichi Imaizumi(Katekyo Hitman yeniden doğdu!,Öğrenci Konseyi'nin Takdir Düzeyi 2) animeyi senaryolardan şu şekilde yönetiyor:Yukinori Kitajima(428 ~Fūsa Sareta Shibuya de~,Senran Kagura, Profesör Layton vs.Phoenix Wright: As Avukat,Bağlamak).Hiroaki Karasu(bölüm animasyon yönetmeni açıkGatçaman Kalabalıkları,Kimikiss saf allık) karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yapmaktadır.Nao Tokisawafilm müziğini puanlıyor.

Kırık Bıçak televizyon düzenlemeprojealtı önceki animenin yeniden derlenmiş bir versiyonudurfilmlerek yeni sahneler ile. Filmlerin kendileri uyarlanmışYunosuke Yoshinagafantazi robot mangasıkırık bıçak(kırma bıçağı).

2010-2011 filmlerinin güncellenmiş 12 bölümlük televizyon versiyonu, yetenekli savaşçı Girge ve özel olarak seçilmiş Spartan robot birimi arasındaki ölümüne savaş gibi daha önce canlandırılmamış sahneleri ekleyecek. Ayrıca ayrı bir yan ürün orijinal video animesi var. proje işlerde. Bu, Yoshinaga'nın orijinal bir konseptine dayanan Delphine'in yaratılışının gizemini takip edecek yepyeni bir çalışma olacak.

12 bölümlük televizyon versiyonu ayrıca yeni bir açılış şarkısı ekleyecek.Sayaka Sasakive yeni bir bitiş tema şarkısıAira Yuki.

Sentai Filmworks piyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki orijinal altı film ve Sentai Filmworks film dizisini anlatıyor:

Cruzon'da çocuklar kuvarsı kontrol etme yeteneği ile doğarlar. Bu güç, basit nesneleri havaya kaldırmalarına veya Golem adı verilen devasa ve karmaşık mobil savaş takımlarını kontrol etmelerine olanak tanır. Ancak acımasız bir savaşın zirvesinde eski bir Golem keşfedildiğinde,genç kralve güzel kraliçesi Rygart Arrow'a döner. Bir 'büyücü olmayan' olmasına rağmen, Rygart bu eski ve güçlü silahı mucizevi bir şekilde kullanabilir. Ancak savaşta, okul arkadaşları acımasız düşmanlara dönüşebilir ve müttefikler şüpheli güdülere sahiptir.

Personel şunları içerir:

 • Orijinal içerik oluşturucu: Yunosuke Yoshinaga 
 • Baş Yönetmen:Tetsuro Amino
 • Müdür:Nobuyoshi Habara
 • Senaryo:Masashi Sogo,Taishirou Tanimura
 • Karakter tasarımı:Takushige Norita
 • Mekanik tasarım:Takayuki Yanase
 • Prop Tasarımı:Takahiro Yamada,Kiyoshi Edamatsu
 • Sanat Yönetmeni:Toshihiro Kohama(KALP)
 • Renk tasarımı:Mitsuko Sekimoto
 • Fotoğraf Yönetmeni:Kazuaki Funakura
 • Ses Yönetmeni:Yota Tsuruoka
 • Müzik:Yoşihisa Hirano
 • Ses efektleri:Hiromune Kurahashi(Ses Kutusu)
 • Düzenleme:Junichi Itou(jay filmi)
 • Animasyon Prodüksiyonu:Üretim I.G,Xebec