Crunchyroll Canlı Aksiyon Gösterisini Yayınlıyor Ben Mita, Hizmetçiniz

Crunchyroll Canlı Aksiyon Gösterisini Yayınlıyor Ben Mita, Hizmetçiniz

Medya dağıtım hizmetigevrek rulo ilan edildi Pazartesi günü canlı aksiyon televizyon dizisi I'm Mita, Your Housekeeper (Kaseifu no Mita) yayınlayacak. Gösterinin tamamı şu anda premium üyeler tarafından kullanılabilirken, ücretsiz üyeler her hafta ücretsiz kullanıcılar için eklenen dört bölümle ilk dört bölüme erişebilir. Akışlar ABD, Kanada, Karayipler dahil Orta ve Güney Amerika, Avrupa (bölgeler hariç), Güney Afrika, Avustralya ve Yeni Zelanda'da sunulacak.

Crunchyroll hikayeyi şöyle anlatıyor:

Ondan ne istediğine dikkat et!

Bu hikayenin kahramanı Akari Mita'dır. Temizlik, yemek pişirme ve çamaşır yıkama konusunda ustadır ama...hiç duyguları yoktur. Hiç gülmüyor ya da gülmüyor. Bir robot ya da belki bir terminatör gibi davranıyor!? Kalbinde derin bir hüzün taşıyor ve yaşadığını bile hissetmiyor. Ne yerse yesin tadı hiçbir şeye benzemiyor ve sıcak ya da soğuk hissetmiyor.Televizyon tarihinin en duygusuz insanıdır.

Ve söylenen HER ŞEYİ yapacak.

Ona birini öldürmesini söylersen...

Dört çocuklu bir aile ve annesini trajik bir kazada kaybeden bir babanın yanına gönderilir. Karısını ve annesini kaybetmenin acısını ve kendi sorunlarını taşırlar. Bu hikayede, hizmetçi Mita'nın görünüşte çılgınca davranışları, her birinin onları rahatsız eden sorunlarla yüzleşmesini sağlayacaktır.

dizi yıldızlarıNanako MatsushimaAkari Mita olarak,Hiroki HasegawaKeiichi Asuda olarak,Shiori KutsunaYui Asuda olarak,Taishi NakagawaKakeru Asuda olarak, Shuto Ayabe, Kaito Asuda olarak veMiyu HondaKii Asuda olarak.

Haber ipucu için mdo7'ye teşekkürler