Crunchyroll, Comet Lucifer, Fafner Exodus Sezon 2'yi Yayınlayacak

Crunchyroll, Comet Lucifer, Fafner Exodus Sezon 2'yi Yayınlayacak

Yosuga yok Sora, orijinalacı bakla IIIdiziler de eklendi

Medya dağıtım hizmetigevrek rulo ilan edildi üzerinde Perşembe yayınlayacakKuyruklu Yıldız Lucifertelevizyon anime dizisi ve ikinci sezonuFafner'dan Çıkıştelevizyon anime dizisi. Ayrıca şunları ekledi:Yosuga yok Soratelevizyon anime dizisinin yanı sıra ilk üç klasikacı bakla IIIdiziler.

Comet Lucifer'in akışı 4 Ekim Pazar günü saat 10:00'da EDT'de Kuzey Amerika ve Latin Amerika'da, Fafner EXODUS ise 2 Ekim Cuma günü saat 15:30'da başlayacak. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Finlandiya, Norveç, İsveç, Danimarka, Hollanda, Türkiye, Latin Amerika, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da EDT.

Crunchyroll, Lucifer Kuyruklu Yıldızı'nı şöyle anlatıyor:Orijinal bir animeBandai Görsel&8 bit, Comet Lucifer, Giftjium adı verilen değerli kristallerin toprağa gömülü olduğu Gift gezegeninde geçen bir fantezidir. Ana karakter Sogo, müreffeh bir maden kasabası olan Garden Indigo'da yaşıyor ve nadir kristaller toplamayı seviyor. Bir gün sınıf arkadaşları arasındaki bir tartışmanın ortasında kalır ve bir şekilde bir madenin harabelerinin derinliklerinde yolunu kaybeder. Orada, bir yeraltı gölünde, Felia adında mavi saçlı, kırmızı gözlü bir kız keşfeder ve macerası başlar.

Proje Felia orijinal çalışma ile kredilendirilir.Yasuhito Kikuchi(Sonsuz Stratos,Makro Sınırı) stüdyo 8-Bit'te diziyi yönetiyor.Yuuichi Nomura(Eureka Yedi,Lagrange - Rin-ne'nin Çiçeği,Gundam Tohum) orijinal plan, dizi kompozisyonu ve senaryodan sorumludur.Atsushi Nakayama(Mutlak İkili) dizinin yönetmeni Yûichi Takahashi (Gatçaman Kalabalıkları, Macross Frontier) karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmenidir,Takayuki Yanase(Mobil Takım Gundam 00,Kurtarıcı Valvrave) mekanik tasarımcıdır veTatsuya Katou(Özgür! - Iwatobi Yüzme Kulübü,Medaka Kutusu,Gingitsune) müziği besteliyor.

Grupeğimaçılış tema şarkısını ve seslendirme sanatçısını seslendirecekAyaka Ohashibitiş tema şarkısını seslendirecek. fhana veDOĞRU(Dost Kompleksi,Ses! öfonyum) her ikisi de sırasıyla 'Cosmos no yō ni' ve 'Story of Lucifer' resim şarkıları söylüyor.

Fafner EXODUSanime2151 yılında, filmden iki buçuk yıl sonra geçmektedir.Sōkyū no Fafner: Dead Aggressor: Heaven and Earth.

XEBEC ikivardısöz konusu2013 yılında devam filmi 26 bölümlük bir televizyon dizisi olacak. Ancak, Kasım 2014'te dizinin resmi web sitesindelistelenmişüzerlerinde 13 bölüm bulunan altı Blu-ray Disk/DVD birimi. Şovun çalışanlarıonaylanmışNisan ayında 13. bölümden sonra gösteri iki sezon olarak devam edecekti.

Yıldönümü projesi, ilk ekipten ana kadroyu yeniden bir araya getiriyor.Fafneryönetmen dahil televizyon dizileriNobuyoshi HabaraXEBEC'de iki veXebec.Çekici Ubukataproje yazıyor veKral Kayıtları'Gou Nakanishibir yapımcıdır.

gevrek ruloakışdevam serisinin ilk yarısı çeşitli ülkelerde olduğu gibiyayınlandıocak ayından nisan ayına kadar.eğlenceOrijinal 2004 anime Fafner ve 2010 filmi Sōkyū no Fafner: Dead Aggressor: Heaven and Earth'ün lisansını aldı ve yayınladı.

Yosuga no Sora TV animesi 2010'da Japonya'da prömiyer yaptı. Yetişkinleri uyarlıyor.bishojotarafından 2008 yılında piyasaya sürülen aynı adlı bilgisayar oyunuküre.

Crunchyroll seriyi şöyle anlatıyor:

Her iki ebeveynini de bir kazada kaybeden Haruka ve ikiz kız kardeşi Sora, çocukluk yazlarını geçirdikleri kırsal kasabaya şehir dışına taşınırlar. Yeni evlerinde, Haruka tüm kasabayı alt üst edebilecek özel, yasak bir aşkı keşfedene kadar her şey huzurlu görünüyor!

Medya Patlayıcılar piyasaya sürülmüş26 Mayıs'ta DVD'de dizi.

İlk (yeşil ceket) Lupin III serisinin prömiyeri 1971'de Japonya'da yapıldı. İkinci (kırmızı ceket) serinin prömiyeri 1977'de ve üçüncü serinin prömiyeri 1984'te yapıldı. Anime,maymun yumrukusta hırsız Lup hakkında orijinal manga III'te ve suç ortakları Daisuke Jigen, Fujiko Mine ve dünya çapında kapari düzenleyen Goemon Ishikawa, Müfettiş Zenigata ise inatla mürettebatı kovalıyor.

Yeni bir Lupin IIIdiziler, perşembe günü Japonya'da prömiyerini yapan, itibari karaktere otuz yıl içinde ilk kez katıldı. Yeni serinin açılış dizisiçıkış yaptıilk bölümün Japonya galasından önce Salı günü çevrimiçi.

için WTK'ya teşekkür ederiz. haberler ipuçları