Crunchyroll, Eyeshield 21 Futbol Animesini Ekliyor

Crunchyroll, Eyeshield 21 Futbol Animesini Ekliyor

DayalıŞönen atlamaJaponya'da Amerikan futbolu hakkında manga

bugevrek rulovideo paylaşım sitesi varilan edildiakışını sağlayacağınıgöz koruyucu 212 Ocak'ta başlayacak olan futbol anime serisi, ilk sekiz bölüm o gün ücretsiz olarak sunulacak ve Crunchyroll Anime Üyeliği aboneleri için 'yüksek kaliteli reklamsız' bir sürüm de mevcut. Anime dayanmaktadırRiichirou InagakiveYusuke MurataJapon futbolunun Amerikan tarzı hakkında mangası - Japonya'da oynandığı gibi.

Hikâyede Sena Kobayakawa, okulda sürekli alay konusu olan sıska bir çocuktur. Ancak, her zorbanın ayak işlerini yapan çocuk olması onu hızlı ve ayakları üzerinde çevik yaptı. Lisesinin Amerikan futbol takımı onu gizli yıldızları olarak seçiyor ve kimliğini koyu yeşil bir vizörle saklıyor. 21 forma numarasıyla Sena artık 'Eyeshield 21'.

animekoştuJaponya'da Nisan 2005'ten bu yılın Mart ayına kadar toplam 145 bölüm. Manga hala devam ediyorŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergi, süreMedyasahip olmakyayınlananManganın bu ay Kuzey Amerika'daki 23. cildi. veÇizgi film yayın ağı'sToonamiprogramlama bloğu başlangıçta vardıplanlıbu animeyi televizyonda yayınlamak için Ulusal Futbol Ligi ile takım kurmakNFL Rushweb sitesi geçen yıl, ancak anime sonundagönderildiüzerindeToonami Jet Akışıbunun yerine video hizmeti. (NFLJaponya, Eyeshield 21'in Japonca yayınına ortak sponsor oldu ve hatta web sitesinde tamamen animeye ayrılmış bir bölüme ev sahipliği yaptı.)Resim ©Kime Stüdyo,Köy Stüdyosu/Şueisha,TV Tokyo,İÇİNDE