Crunchyroll Fantastik Oyun Anime Log Horizon Yayınlayacak

Crunchyroll Fantastik Oyun Anime Log Horizon Yayınlayacak

5 Ekim'de prömiyer yapacak çevrimiçi oyunda mahsur kalan oyuncularla ilgili dizi

video hizmetigevrek rulo ilan edildi Cuma günü yayınlayacak Günlük Ufuk anime serisi. Crunchyroll, diziyi Kuzey Amerika, Birleşik Krallık, İrlanda, Güney Afrika, Avustralya, Yeni Zelanda, Latin Amerika, İskandinavya ve Hollanda'daki üyeler için 5 Ekim Cumartesi günü saat 07:30'da EDT'den itibaren yayınlayacak.

buadaptasyonnın-ninTouno göğüsler'in romanı, 30.000 Japon oyuncunun fantastik çevrimiçi oyun dünyası Elder Tale'de mahsur kalmasıyla başlar. Bir zamanlar 'kılıç ve büyü dünyası' olan şey şimdi 'gerçek dünya'. Shiroe, Naotsugu ve Akasuki hayatta kalmak için bir araya gelirler.

anime stüdyosuuydu ışığıdır-dirüretenkamu yayıncısında yayınlanması planlanan 25 bölümlük diziNHKE-Tele kanalı.Shinji Ishihiraanimeyi yönetiyor veToshizo Nemotodizi senaryolarından sorumludur. dizi yıldızlarıTakuma TerashimaShiroe olarak,Emiri KatoAkatsuki olarak veTomoaki MaenoNaotsugu olarak. dizi de yıldızJouji NakataNyanta olarak,Daiki YamashitaToya olarak,Nao Tamuraolarakküçükler,Tetsuya KakiharaLundellhaus olarak veEriko MatsuiIsuzu olarak.Touno çıkış yaptı Roman kullanıcı tarafından oluşturulan içerikte alan 2010 yılında Shosetsuka ni Narō.Motoya Matsusonra başlattıLog Horizon Gaiden: Bal Ayı Günlüklerimanga uyarlamasıASCII Medya İşleri' Aylık Comic Deneaki Daioh dergisi geçen yıl.Kazuhiro Haraana manga uyarlamasını serileştirmeye başladıenterbeyin'sFamitsu Çizgi Roman Temizleweb sitesi geçen yıl ve Koyuki adlı başka bir manga çizmeye başladıLog Horizon - Nishikaze no RyodaniçindeFujimi Şobo'sYaş Primiweb sitesi geçen yıl

Resim © Mamare Touno,Kadokava/NHK,NEP