Crunchyroll, Infinite Stratos 2 Animesini Yayınlayacak

Crunchyroll, Infinite Stratos 2 Animesini Yayınlayacak

Romantik-komedi/aksiyon dizisinin devamı 3 Ekim'de vizyona girecek

video hizmetigevrek rulo ilan edildi Çarşamba günü romantik-komedi/aksiyon yayınlayacakanime Sonsuz Stratos 2. Akış, 3 Ekim'de saat 15:00'ten itibaren Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda ve Güney Afrika'da sunulacak. EDT.

Devam filmi bir kez daha uyarlanacakİzuru YumizuruorijinalSonsuz Stratoshafif roman serisi:

On yıl önce, devrim niteliğindeki Infinite Stratos destekli dış iskeletin geliştirilmesi, dünyanın güç dengesini bir gecede değiştirdi. Ne yazık ki, IS sistemlerinin dünyadaki her ulusa dağıtılması yeni bir barış çağını başlatırken, şimdiye kadar Stratos sistemlerini yalnızca kadınların kullanabilmiş olması gerçeği, XX ve XY kromozomlu yarıları arasındaki ilişkiyi gönderdi. insan ırkını sarmal bir kuyruk dönüşüne dönüştürüyor!

On beş yaşındaki Ichika Orimura'nın bir IŞİD'i kontrol etme yeteneğine sahip ilk erkek olduğu birdenbire keşfedildiğinde, kendi geleceği için sahip olduğu planlar ne olursa olsun, kurtların önüne atılmış ve federasyona kaydolmuşken bile pencereden atılır. aksi takdirde Japon hükümetinin emriyle tamamen kadın Sonsuz Stratos Akademisi!Devam filminde hafif roman serisinden iki karakter daha olacak:Chiwa Saito(bakemonogatari,Magi Madokes büyülü kız) akademinin en güçlü öğrencisi ve öğrenci konseyi başkanı Tatenashi Sarashiki'yi canlandırıyor. İnsanlara oyun oynamayı seven enerjik bir kızdır ve sık sık Ichika ile dalga geçse de birçok gizemli noktası vardır.Suzuka Mimori(Btooom!,Teyze Opera Sütlü Holmes) Tatenashi'nin küçük kız kardeşi ve Ichika'nın sınıf arkadaşı olan Kanzashi Sarashiki'yi oynuyor. İçine kapanık ve çekingen bir kişiliğe sahiptir. Japonya temsilcisi için aday olmasına rağmen, nedense, onunmekanikhala eksik.

Yasuhito Kikuchibir kez daha yönlendiriyor8 bit, ancakKumi Horii(Öğrenci Konseyi'nin Takdiri,Enders Bölgesi) şimdi yeni karakter tasarımlarını ele alıyor.Takeshi Takakuratarafından katıldıKoichi Mugitaniveya Choco (Busou Shinki) mekanik tasarımlar hakkında. (Çikolatadeğiştirildi okiuraileriye dönük orijinal romanlar için çizimler üzerinde.)Hikaru Nanaseayrıca müzik ve seslendirme sanatçısı için geri döndüYoko Hikasave diğer şarkıcılar animenin 'BEAUTIFUL SKY' bitiş temasını gerçekleştiriyor.

Hafif roman serisi zatenesinlenilmiş2011 televizyon anime sezonu.Sentai FilmworksveBölüm23 Filmler piyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki ilk anime sezonu.