Crunchyroll, Kodansha Manga'yı 170 Ülkede Aynı Anda Sunacak

Crunchyroll, Kodansha Manga'yı 170 Ülkede Aynı Anda Sunacak

Nikkei: 30 Ekim'de 12 başlığa, gelecek yaza kadar 50'den fazla başlığa tam erişim için aylık 4,99 ABD doları
Medya dağıtım hizmetigevrek rulo ilan edildi Cumartesi günü, dijital olarak 12 başlık yayınlayacağınıKodanşamanga kataloğu. Hizmet, bölümlerin Japonya'da yayınlandığı gün 170 ülkede hem ücretsiz hem de ücretli kullanıcılara sunulacak bölümlerle 30 Ekim'de başlayacak. Ücretsiz kullanıcılar, reklam destekli yalnızca en son bölümleri okuyabilir, ücretli aboneler ise katalog başlıkları dahil tüm mangaları okuyabilir. Okuyucular mangaya bilgisayarlarının yanı sıra Android ve iOS cihazlarından da erişebilirler.

Japon finans haber kaynağı Nikkei raporlar Abonelerin 30 Ekim'de 12 başlığa tam erişim için ayda 4,99 ABD doları ödeyeceği ve katalog önümüzdeki yaza kadar 50'den fazla başlığa genişleyecek. Nikkei'ye göre manga, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık dahil ancak Japonya, Çin, Fransa, Almanya ve İtalya hariç 170 ülkede satışa sunulacak.

Crunchyroll aşağıdakileri yayınlayacak12 manga öğle yemeğinde:

Titan'a SaldırıileHajime Isayama

Kodanşa ABDşu anda Attack on Titan'ı basılı ve dijital formatlarda yayınlıyor. Kodanşaserbest bırakmakNook, Kindle için e-kitap olarak seri,Google Oyun, veElmaiBookstores.Akıllı Stüdyoanimesiadaptasyongeçen ay sarılmış ve Crunchyroll veeğlence ikisi birden akışdizi yayınlandığı gibi.

Peri masalıileHiro Mashima

Kodansha USA şu anda Fairy Tail'i Kuzey Amerika'da fiziksel ve dijital formatlarda yayınlamaktadır. 31. derlenmiş cilt 29 Ekim'de gönderilecek.
uzay kardeşlerileChuya Koyama


Hikaye, çocukken uzaya seyahat etme sözü veren Mutta ve Hibito adındaki iki kardeşi konu alıyor. Küçük kardeş Hibito bir astronot oldu, ancak Mutta değil. Ancak Mutta'nın hayatı, kader bir günde değişir.

Bu manga, devam eden televizyon animesine ve canlı aksiyona ilham verdi.film. Crunchyroll, animeyi Japonya'da yayınlanırken yayınlıyor. Orijinal manga daha önce İngilizce olarak mevcut değildi.
UQ Sahibi!ileKen Akamatsu


Hikaye, küçük kasabasını terk edip şehre taşınmayı hayal eden Touta adında bir çocuğa odaklanıyor. Ancak, önce öğretmeni ölümsüz Evangeline'i yenmesi gerekir.

Kodansha USA duyurdulisanslıKen Akamatsu'nun bu ayın başlarında New York Comic Con'daki son manga serisi. Şirket, dizinin ilk cildini 2014 İlkbaharında Kuzey Amerika'da yayınlayacak.gizemli kız arkadaşı xileRiichi Ueshiba

Mysterious Girlfriend X (Nazo no Kanojo X)Alınan2012'de bir anime uyarlamasıSentai FilmworksHaziran ayında DVD ve Blu-ray olarak yayınlandı. Manga daha önce İngilizce olarak sunulmamıştı.Yaşadığınız bir kasabaileKouji Seo'su

Romantik-komedi 2012'de orijinal bir anime video dizisine ve Temmuz'da bir televizyon anime dizisine uyarlandı. Anime uyarlamaları ve manga uyarlamaları daha önce İngilizce olarak sunulmamıştı.
Yamada-kun ve Yedi Cadılar(Yamadakun'dan Nananin no Majo'ya)Miki Yoshikawa

Miki Yoshikawa bu mangayıHaftalık Shonen Dergisigeçen yıl. Canlı aksiyonadaptasyonprömiyeri yapıldıFuji TVAğustosda. Manga daha önce İngilizce olarak sunulmamıştı.Tanrıların İstediği Gibi: İkinci Seri(Kami-sama no Iu Toori Ni) tarafındanMuneyuki Kaneshiro(Öykü) &Akeji Fujimura(Sanat)

Orijinal korku-hayatta kalma mangasının hikayesi, Shun Takahata'nın lisesinde garip ve korkutucu şeyler olmaya başladığında başlar. Öğretmeni öldürüldükten sonra, o ve sınıf arkadaşları ölümden kaçınmak için korkunç oyunlar oynamak zorundadır.

Bu manga, orijinalinden sonra bu yıl Weekly Shōnen Magazine'de yayınlandı.Kami-sama hayır Iu Toorimanga Kodansha'nın aylık sayısında yayınlandıBessatsu Shonen Dergisi2011'den 2012'ye. Bir film çekildiyeşil ışıklı. Manga daha önce İngilizce olarak sunulmamıştı.
Karım Wagsuma-san (Wagsuma-san wa Cevher yok Yome) ileYuu Kurişi(Öykü) &Keishi Nishikida(Sanat)

Romantik komedi My Wife is Wagatsuma-san (Wagatsuma-san wa Ore no Yome) ilk kez 2011'de Weekly Shōnen Magazine'de yayınlandı. Manga daha önce İngilizce olarak sunulmamıştı.
Kıyamet Kalesi (Kıyamet yok Toride) Yuu Kurashi (hikaye) veKazu Inabe(Sanat)

'Yoshiaki MaedaKantō bölgesindeki suçlular için bir rehabilitasyon merkezi olan Shōran Akademisi'nde haksız yere hapsedildi. Günden güne, Yoshiaki'nin etrafında dönen şiddet onu daha da umutsuzluğa sürükler. Ama aniden, tesiste insan yiyen ölümsüz zombiler ortaya çıkıyor! Bu kabus gibi dünyada, suçlular hayatta kalmak için bir savaşa başlar!!'

Bu manga daha önce İngilizce olarak sunulmamıştı.
KOMPELYONileTomonori Inoue

Bu manga ilham verdidevam edentelevizyonanimeoYanidır-diryayın AkışıKuzey Amerikada.

Bu manga daha önce İngilizce olarak sunulmamıştı.
Yedi ölümcül günahileNakaba Suzuki


'Kral, hain Kutsal Şövalyelerin elinde öldü! Yedi efsanevi savaşçıyı – Ölümcül Günahları – birleştirerek krallığı kurtarmak ve Gazap Günahı Meliodas'tan başlayarak doğuştan gelen hakkını güvence altına almak Prenses Elizabeth'e kalmış!'

Kodansha USA duyurdulisanslıBu seri, bu ayın başlarında New York Comic Con'da.