Crunchyroll, KONOSUBA'yı Yayınlayacak Tanrı'nın bu harika dünya üzerindeki lütfu! Anime

Crunchyroll, KONOSUBA'yı Yayınlayacak Tanrı'nın bu harika dünya üzerindeki lütfu! Anime

Alternatif dünya fantastik dizisi çarşamba günü prömiyer yapacak

Medya dağıtım hizmetigevrek ruloSalı günü televizyonu yayınlayacağını duyurduanimenın-ninNatsume Akatsuki'sKonoSuba – Bu harika dünyada Tanrı'nın lütfu!!(Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o!) Japonya'da yayınlandığı gibi hafif romanlar. Yayın 13 Ocak Çarşamba günü 13:35'te başlayacak. AVUSTRALYA, BREZİLYA VE KUZEY AMERİKA ÜLKELERİNİN KULLANDIĞI SAAT UYGULAMASI.

Akış, Asya, İspanya, Portekiz, Avustralya, Yeni Zelanda ve Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Hollandaca Konuşan Avrupa dışında dünya çapında sunulacak.

Popüler 'alternatif dünya ev komedisi', oyunların, animelerin ve mangaların sıkı bir hayranı olan bir hikikomori (kapalı) olan Kazuma Satō'nun etrafında dönüyor. Bir trafik kazası, hayal kırıklığı yaratan kısacık yaşamını sona erdirir... ya da olması gerekirdi, ama uyanır ve kendini tanrıça olarak tanıtan güzel bir kız görür. 'Hey, size iyi haberlerim var - alternatif bir dünyaya gitmek ister misiniz? Yanınızda sadece sevdiğiniz bir şeyi getirebilirsiniz.'O, '…Yani, seni getireceğim.' diye yanıtlıyor. Bununla birlikte başka bir dünyaya taşınır ve iblis kralı boyunduruk altına alma macerası başlar... ama önce yiyecek, giyecek ve barınak bulmanın zorlu işi başlar. Kazuma barış içinde yaşamak ister, ancak tanrıça birbiri ardına sorunları gündeme getirir ve ardından iblis kralın ordusu gözlerini onun üzerine diker.

Takaomi Kanasaki(Tokyo Kuzgunları,Bu bir zombi mi?) yönlendiriyorStüdyo DEEN.Makoto Uezu(Bu bir zombi mi?,Arslan'ın Kahramanlık Efsanesi,Yuki Yuna Bir Kahramandır) dizi senaryolarından sorumludur veKoichi Kikuta(bölümlerde animasyon yönetmeniRobotik;Notlar,Haikyuu!!) karakterleri tasarlıyor.Masato Koda(Mavi Çelik Arpej,Bakire Cadı Maria) müziği besteliyor.

maço'fantastik hayalperest' açılış tema şarkısını seslendiriyor. ve Amamiya, Takahashi ve Kayano karakterleri olarak kapanış tema şarkısı 'Chiisana Bōkensha' (Small Adventurer) seslendiriyor. Her iki tema şarkısının da tekli CD'leri 27 Ocak'ta gönderilecek.

Televizyon animesine ek olarak, hafif roman birorijinal anime DVD'si(OAD)paketlenmişAkatsuki'nin hafif roman serisinin sınırlı sayıdaki 20. cildi ile. Akatsuki, televizyon animesi için gösterilmeyen Yunyun karakterini içeren bölümün orijinal hikayesini kaleme alacak.

Akatsuki tarafından illüstrasyonlarla hafif roman serisini başlattıKurone Mishima( Şeytan Yarı Zamanlayıcıdır! Lise! manga) 2013'te. Hafif romanlar zaten birKono Subarashii Sekai ve Baküen o!spinoff roman serisi veMasahito Watariorijinal romanların manga uyarlamasını başlattıKadokava'sAylık Ejderha Çağıdergisi Eylül 2014'te.