Crunchyroll, NouCome TV Animesini Yayınlayacak

Crunchyroll, NouCome TV Animesini Yayınlayacak

Zihinsel seçimlerim okul romantik komedimi tamamen etkiliyorÇarşamba günü vizyona girecek

Medya dağıtım hizmetigevrek rulo ilan edildi Pazartesi günü animeyi yayınlayacakadaptasyonnın-ninTakeru KasukabeOre no Nōnai Sentakushi ga, Gakuen Love Come o Zenryoku de Jama Shiteiru (kısaca NouCome) hafif roman serisi. Crunchyroll, diziyi başlığı altında yayınlayacak.Zihinsel seçimlerim okul romantik komedimi tamamen etkiliyor9 Ekim Çarşamba günü saat 14:00'den itibaren. Premium üyeler için EDT. Dizi, Amerika Birleşik Devletleri Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Güney Afrika, Finlandiya, Norveç, İsveç, Danimarka, İzlanda, Hollanda, Türkiye, Avusturya, Almanya, Lihtenştayn, Latin Amerika, İspanya, Portekiz'deki izleyiciler için geçerli olacak. ve tüm Fransızca konuşulan bölgeler.

Takayuki Inagakianimeyi animasyon stüdyosunda yönetecekdiomedyabetiklerdenHiroko Kanasugi. Baş animasyon yönetmeniHiroyuki Saidakarakter tasarımlarını da sağlayacak.

Hikaye Kanade Amakusa'nın etrafında toplanıyor (oynadıileToshiyuki Toyonaga), 'mutlak çoktan seçmeli' zihinsel gücüyle lanetlenmiş bir çocuk - birdenbire çoktan seçmeli bir sınav zihninde belirecek ve yaptığı seçim onun gerçeği haline gelecektir. Örneğin, okulda belden yukarısı çıplak ya da belden aşağısı arasında seçim yapması gerekecekti. Okuldayken ona başka bir seçenek sunulur: 1) Güzel bir kız önüne düşecek veya 2) çatıdan kadın kıyafetleriyle düşecek. 1. seçeneği ve adında sarışın bir kızı seçiyor.Çikolata(Kaori Sadohara) önüne düşer.Ek döküm üyeleri şunlardırYui KondouFurano Yukihira olarak,Ayumi TsujiŌka Yūōji olarak,misatoKonagi Yawakaze olarak,Naomi OzoraYuragi Hakoniwa olarak,Hiromi IgarashiSeira Kokubyakuin olarak,Rei MatsuzakiAyame Reikado olarak,Akiko YajimaUtage Douraku olarak veJouji NakataAnlatıcı olarak.

Dizi, 9 Ekim'de Japonya'da prömiyer yapacak.