Crunchyroll, Sakura Trick Yuri Anime'yi Yayınlayacak

Crunchyroll, Sakura Trick Yuri Anime'yi Yayınlayacak

Adaptasyontachi4 panelli manga 10 Ocak'ta sitede yayınlanacak

Medya dağıtım hizmetigevrek rulo ilan edildi Pazartesi günü televizyon animesini yayınlayacakadaptasyonnın-nintachidört panelli yurisakura hilesimanga. Şirket, diziyi 10 Ocak Cuma günü saat 12:00'den itibaren yayınlayacak. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki premium üyeler için EST. Bu ülkelerdeki ücretsiz üyeler bölümleri bir hafta sonra izleyebilecekler.

Hikaye Haruka'nın etrafında dönüyor (seslendirildiileHaruka Tomatsu) ve Yu (Yuka Iguchi), üç yıl içinde kapatılması planlanan bir liseye giden iki kız çocuğu. Aralarında 'özel bir şey' paylaşmak için bir öpücük paylaşırlar ve ilişkileri o andan itibaren derinleşir.

Diğer oyuncular arasında Kotone Noda olarak Yuuka Aisaka,Hiromi IgarashiShizuku Minami olarak,Mai FuchigamiKaede Ikeno olarak veMegumi YapılacaklarYuzu Iizuka olarak. Bunlara ek olarak,Saki FujitaniyetOynaMitsuki Sonoda,Momo AsakuraSumi Otokawa'yı oynayacak veYurika EndoRina Sakai'yi oynayacak.Ken'ichi Ishikura(D.C.III ~Da Capo III~,Hidamari Çizimi x Hoshimittsu,Natsu hayır Arashi!) dır-diryönetmenlikseri ve seri kompozisyonunu şu anda ele alıyorStüdyo DEEN.Kyuta Sakai(İnsanlık Düştü,Steins kapısı,Ağladıklarında - Higurashi) karakterleri tasarlıyor.Ryosuke Nakanishi(D.C.III ~Da Capo III~,Kuroko'nun Basketbolu,Lise) dizinin müziğini oluşturacak veSatoki Iida(Kader/kaleid gemisi Prisma Illya,Danganronpa Animasyon,Amagami SS+) ses stüdyosunda ses yönetmeni olarak görev yapacakDax Üretimi.

Tomatsu ve Iguchi, kapanış tema şarkısı 'Kiss (and) Love'ı seslendiriyor.

Tachi, mangayı Hobunsha's'da başlattı.Manga Zaman Kirara Mucizesi!2011 yılında veHoubunşaŞubat ayında ikinci cildi yayınladı.

dizi olacak prömiyer Japonya'daTBS9 Ocak'ta