Crunchyroll Seven Mortal Sins Animesini Yayınlıyor

Crunchyroll Seven Mortal Sins Animesini Yayınlıyor

dayalı diziHobi Japonya'nin multimedya projesi Cuma günü başlıyor

gevrek rulo ilan edildi Perşembe günü Seven Mortal Sins (günah Nanatsu no Taizai), televizyon anime adaptasyonuHobi JaponyaMultimedya projesi The 7 Deadly Sins (Nanatsu no Taizai, benzer şekilde adlandırılmış manga ile karıştırılmamalıdır)Nakaba Suzuki). Crunchyroll, diziyi Cuma günü 13:35'te Asya dışında dünya çapında yayınlayacak. EDT.

anime serisi olacakprömiyerJaponya'daAT-X14 Nisan gece yarısı (geçerli olarak 15 Nisan) ve bir saat sonra yayınlanacakTokyo MX. Dizi de yayınlanacakBS1117 Nisan'da başlıyor. Web sitesi animeyi 12 bölüm olarak listeliyor.

Crunchyroll seriyi şöyle anlatıyor:Tanrı'ya karşı gurur günahını işlediği için, Büyük Melek Lucifer Cehenneme atıldı ve Düşmüş bir Melek oldu. Ayrıca Cehennemin en alt seviyesinde, iblislerin hiyerarşisi Lucifer'in güçlerini mühürledi. Lucifer her şeyini kaybetmiştir, ancak Lucifer'e hayran olan Şeytanın Şeytan Kralı Leviathan ve Dünya'da tanıştığı Totsuka Maria adında bir liseli kızla birlikte, Gururun Şeytan Kralı Lucifer olur ve Yedi Şeytan'dan intikam almak için yolculuğuna başlar. Cehennemin Kralları. Güzel Demon Kings tarafından canlandırılan “Yedi Ölümcül Günah” ile bir Vahiy kitabı başlamak üzere.

Gösteriyıldızlar:

  • Eri KitamuraLucifer olarak (gurur temsil eder)
  • Akane FujitaLeviathan olarak (kıskançlığı temsil eder)
  • Arisa SakurabaŞeytan olarak (gazabı temsil eder)
  • Kakuma yemeğiBelphegor olarak (tembelliği temsil eder)
  • Yoko HikasaMammon olarak (açgözlülüğü temsil eder)
  • Yui OguraBeelzebub olarak (oburluğu temsil eder)
  • Chiaki TakahashiAsmodeus olarak (şehveti temsil eder)
  • Azusa TadokoroMelankolinin Şeytan Kralı Astaroth olarak
  • Shizuka ItouVainglory'nin Şeytan Kralı Belial olarak
  • Megumi YapılacaklarMaria Totsuka olarak

Kinji Yoshimoto(Kraliçe'nin Kılıcı: Sürgündeki Bakire,Plastik Küçük) animeyi yönetiyorKNPveSanat Ülkesi, ve ayrıca hikaye konsepti, dizi kompozisyonu ve renk tasarımı için kredilendirildi. (Eri UmemotoYoshimoto ile birlikte renk tasarımı için yatırılır.)Masashi Suzuki(Kutsal Demirci,Demiryolu Savaşları!,Kraliçe'nin Kılıcı: Grimoire) baş yazardır. Üç kişilik kadın grubuKraliçemaçılış tema şarkısı 'My Sweet Maiden' ve kapanış tema şarkısı 'Welcome to our şeytani cennetimizi' seslendiriyor. Dizide ayrıca toplam 14 karakter şarkısı olacak ve bölümlerin her birinde bir veya daha fazla şarkı yer alacak.