Crunchyroll, The 'Hentai' Prince and the Stony Cat'i Yayınlayacak. TV Anime

Crunchyroll, The 'Hentai' Prince and the Stony Cat'i Yayınlayacak. TV Anime

AdaptasyonSagara'da'ın hafif roman serisi Pazar günü web sitesinde prömiyer yapacak

Medya dağıtım hizmetigevrek rulo ilan edildi Cuma günü yayına girecek'Hentai' Prens ve Taşlı Kedi.(Hentai Ōji'den Warawanai Neko'ya. veya HENNEKO'ya) televizyonanimediziler. Crunhyroll, diziyi Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika'daki üyeler için 14 Nisan Pazar günü saat 9:30'da EDT'den itibaren yayınlayacak.

Sagara'daorijinal hafif romanlar, Yōto Yokodera (oynadıileYuuki Kaji). Yōto her zaman 'cinsel arzularını' düşünür, ancak kimse onu bir sapık olarak kabul etmez. Sözde dilekleri yerine getiren bir kedi heykeli hakkında bilgi edinir. Oğlan şehvetli düşüncelerini dilediği zaman ve yerde ifade edebilmek için dua etmeye gider. Heykelde, Yōto Tsukiko Tsutsukakushi ile karşılaşır (Yui Ogura), lisesinden bir kız kendi isteğiyle - 'gerçek niyetlerini' bu kadar kolay göstermemek.

Youhei Suzuki(bölüm yönetmeniKarin,Kimikiss saf allık,Nodame Cantabile: Final) tam bir dizinin yönetmeni olarak ilk çıkışını yapıyor.J.C.Personel.Haruko Iizuka(Küçük veletler!,Inu X Boku Gizli Servis,Tamayura) adapte oluyorKantokuanime için hafif roman serisinden orijinal karakter çizimleri.Michiko Itou(Ōkami-san ve Yedi Arkadaşı,Ro-Kyu-Bu!,İkiz Melek: Parıltı Cenneti) dizi senaryolarından sorumludur. Dizinin başrolü de olacakKaori IshiharaAzusa Azuki veYukarı TamuraÇelik Kralı olarak.Dijital Mangayayınlananilk ciltÖkomekenKasım ayında Kuzey Amerika'da manga uyarlaması.

Televizyon anime dizisi olacak prömiyer 13 Nisan'da Japonya'da