Crunchyroll ve Hulu, My Hero Academia 2. Sezonu Altyazılı Olarak Yayınlayacak

Crunchyroll ve Hulu, My Hero Academia 2. Sezonu Altyazılı Olarak Yayınlayacak

eğlenceİngilizce yayın yapmakdub

FUNimation Eğlencevegevrek ruloPerşembe günü İngilizce altyazılı olduğunu duyurdueşzamanlı yayınnın-ninKahraman Akademim'ın ikinci sezonu Crunchyroll'da aynı anda yayınlanacak vehulu1 Nisan'da başlıyor.

Crunchyroll ayrıca My Hero Academia'nın ilk sezonunu 1 Nisan'dan önce şu ülkelerde İngilizce altyazılı olarak yayınlayacağını duyurdu: Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Danimarka, İzlanda, Norveç, ve İsveç. Serinin tamamı zaten Hulu'da yayınlanıyor.

Daha önce eğlence ilan edildi diziyi hem İngilizce ile yayınlayacağınıdubve İngilizce altyazılı Japonca, ancak FunimationNow akış hizmetinde yalnızca dublajın mevcut olacağını, altyazılı versiyonunun ise Crunchyroll ve Hulu aracılığıyla mevcut olacağını açıkladı. Funimation ayrıca daha önce, simuldub'unun ilk altı bölümünün Japonya'da yayınlandıkları günlerde başlayacağını açıklamıştı.Kenji Nagazakidiziyi yönetmek için geri dönüyorKEMİKLER, ile birlikteYousuke Kurodasenaryoları yazmak ve denetlemek için geri dönüyor.Yoshihiko Umakoshiyine karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor veYuuki Hayashiayrıca müziği bestelemek için geri dönüyor. İlk sezonun ana kadrosu da geri dönüyor. Şovun ikinci sezonu için yeni oyuncularDahil etmek:

  • Tetsu HindistanEnji Todoroki / Endeavour olarak
  • Wataru HatanoHitoshi Shinso olarak
  • Azu SakuraMei Hatsume gibi
  • Saki OgasawaraItsuka Kendo olarak
  • Koji OkinoTetsutetsu Tetsutetsu olarak
  • Miho'yu pişirIbara Shiozaki olarak
  • Kohei AmasakiNeito Monoma olarak

Kenshi Yonezudır-dirperformansaçılış tema şarkısı 'Peace Sign' veKüçük Glee Canavarıbitiş tema şarkısını seslendiriyor.

anime olacakhavacumartesi günleri 17:30'da NTV'de (Nippon TV) ve YTV (Yomiuri TV) 25 Mart'ta bir bölümle başlayan kanallarözetilk sezon. Yeni sezon ABD'yi kapsayacak. Spor Festivali arkKohei Horikoshiorijinal mangasıdır.

Animenin 13 bölümden oluşan ilk sezonunun prömiyeriMBS/TBSkanal geçen nisan eğlenceakışJaponya'da yayınlandığı gibi Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık ve İrlanda'da İngilizce altyazılı Japonca dizi. Şirket ayrıcaakışbir yayın dub.

Horikoshi'nin orijinal mangası, Kasım'da Tokyo'da ve ardından Aralık'ta diğer dört Japon şehrinde gösterilen bir etkinlik animesine de ilham kaynağı oldu. anime olacakgemi4 Nisan'da manganın 13. cildinin sınırlı bir baskısı ile Japonya'da DVD'de.BUniyetgemi14. cildin sınırlı bir sürümüyle Japonya'da DVD'de üzerinde 2 Haziran.


Bu makalenin devamı var:My Hero Academia 2. Sezon Tanıtım Videoları İngilizce Dublaj, Altyazı İle Yayınlandı(2017-03-23 ​​​​17:00)