Crunchyroll, Yowamushi Pedal Bisiklet Animesini Yayınlayacak

Crunchyroll, Yowamushi Pedal Bisiklet Animesini Yayınlayacak

Wataru Watanabehakkında hikayeotaku-dönüşlü yarışçı 7 Ekim'de başlayacak

video hizmetigevrek rulo ilan edildi Perşembe günü yayınlayacakYowamushi Pedalı(Yowapeda) Japonya'da yayınlanan televizyon anime dizisi. Akışlar, 7 Ekim saat 14:00'ten itibaren Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Karayipler, Güney Afrika ve Orta ve Güney Amerika'daki premium abonelik üyelerine sunulacak. PT ve ücretsiz kullanıcılar onları bir hafta sonra izleyebilir.

Hikaye Sakamichi Onoda, birotakuSohoku Lisesi'nde. Anime ve oyunları o kadar çok seviyor ki, okuldan sonra banliyö bisikletiyle Tokyo'nun Akihabara alışveriş bölgesine gidiş-dönüş 90 kilometrelik (yaklaşık 60 mil) bir gidiş-dönüşte binerdi. Onoda'nın hayatı, okulunun bisiklet takımıyla karşılaştığında değişir ve sonunda rekabetçi bir spor olan bisiklet yarışına katılır.

Ana oyuncu kadrosu şunları içerir:Daiki YamashitaAkiba gezileri nedeniyle tepelere tırmanmada yetenekli Sakamichi Onoda olarak

Kusuke ToriumiolarakShunsuke Imaizumi, havalı, rekabetçi 'altın çaylak'

Haziran Fukuşimahızlı sprinter Shokichi Naruko olarak

Kentarou ItouRuh ve beden olarak sert ve rekabete dalmaya meyilli sprinter Jin Tadokoro olarak

Ayaka SuwaTakımın menajeri Miki Kanzaki olarak

Showtaro MorikuboYūsuke Makishima, 'yanardöner tepe örümceği'

Hiroki Yasumotoyılmaz kaptan Shingo Kinjo olarak

Ayrıca oyuncu kadrosuna katılmakMegumi HanAya Tachibana olarak,Junichi SuwabeToji Kanzaki olarak,Daisuke KishioJunta Tejima olarak,Hiroyuki YoşinoYasutomo Arakita olarak,Satoshi HinoHayato Shinkai olarak,Tetsuya KakiharaJinpachi Todo olarak,Tomoaki MaenoJuichi Fukutomi olarak,Tsubasa YonagaSangaku Manami olarak,Atsushi AbeTōichiro Izumida olarak veYoshitsugu MatsuokaHajime Aoyagi olarak.

Osamu Nabeshima(D.Gri-adam,Aziz Seiya: Kayıp Tuval,Zetman) animeyi yönetiyorTMS Eğlence.Reiko Yoshida(Tamako Pazarı,K-ON!,Baküman.) dizi senaryolarından sorumluyken,Takahiko Yoshida(NHK'ye hoş geldiniz,Büyük Rüzgar!) karakterleri tasarlıyor.

Wataru Watanabeorijinal mangayı başlattıAkita Shoten'sHaftalık Shonen Şampiyonu2008'de dergi ve hikaye zaten sahne oyunlarına ilham verdi. Manganın 29. cildinin sınırlı baskısıpaketlenmişbirorijinal anime DVD'si8 Ağustos'taki televizyon dizisiyle aynı ana oyuncu kadrosuyla.