Cyntia, Yona of the Dawn Anime'nin 2. Açılışını Gerçekleştirdi

Cyntia, Yona of the Dawn Anime'nin 2. Açılışını Gerçekleştirdi

Kız grubu tarafından yeni açılış 'Akatsuki no Hana', 'Akatsuki' ile bitenAkiko Şikata20 Ocak bölüm galası

televizyon anime uyarlaması için resmi web sitesiMizuho Kuşanagi'sAkatsuki hayır Yona(Şafak Yona) ilan edildi Cuma günü tamamı kadınlardan oluşan grupCynthia(Tenkai Şövalyeleri,Aziz Seiya Omegası) 20 Ocak'ta animenin 15. bölümünde prömiyer yapacak olan anime için ikinci açılış tema şarkısını seslendirecek.

'Akatsuki no Hana' (Şafağın Çiçeği) başlıklı şarkı, 18 Şubat'ta Japonya'da bir CD single olarak piyasaya çıkacak. CD'de ayrıca 'lucky☆star' şarkı da yer alacak. ve 1.000 yen (yaklaşık 8,50 ABD Doları) fiyattan perakende satış yapacak.

Ayrıca, başlığınAkiko Şikatabitiş temasışarkıayrıca oldu ilan edildi 'Akatsuki' olmak (Şafak.)eğlenceanimenin hikayesini anlatıyor:

On altıncı doğum gününde, neşeli Prenses Yona, düşkün babasına SuWon'a olan aşkını söylemeyi amaçladı, ancak sevdiği adamın babasına acımasızca suikast düzenlediğini gördükten sonra hayatı alt üst oldu. Bu acı ihanetle kalbi kırılan Prenses Yona, sadık hizmetkarı Hak ile saraydan kaçtı. Şimdi, yeni müttefikler kazanmak ve sevgili halkını korumak için kılıcı ve yayı alacak.

Kazuhiro Yoneda(teknik direktörGekijō-ban Tiger & Bunny -The Rising-,akvarion evrimi) animeyi yönetiyorStüdyo Pierrot(Dünya Hala Güzel).Shinichi Innotsume(Savaş Uşağı Hayate,Zettai Karen Çocuklar) dizi senaryolarından sorumludur veMaho Yoshikawa(Amnesia) karakterleri tasarlıyor.Kunihiko Ryo(On İki Krallık,Emma) ses yönetmeni ile müzik besteliyorYukio Nagazaki(ao haru yolculuğu,Aşk Canlı!).

Mizuho Kusanagi, yaratıcısıMügen Spiral,Oyun X Rush, veHayatın,başlatılan2009'daki Akatsuki no Yona mangası veHakusenşaAralık ayında 16. cildi yayınladı. Dokuzuncu ve 15. manga ciltleri, drama CD'si uyarlamalarını içeriyordu.

Anime, Ekim ayında Japonya'da gösterime girdi.gevrek rulo yayın AkışıJaponya'da yayınlanan dizi ve FunimationlisanslıKuzey Amerika ev video serbest bırakılması için dizi.

Güncelleme: Yazım hatası düzeltildi ve manga sürümü güncellendi. Teşekkürler, ışık .