D Frag Akışı için Funimation! Okul Kulübü Anime

D Frag Akışı için Funimation! Okul Kulübü Anime

Tomoya Haruno'in kendine has oyun yapma kulübü komedisi 6 Ocak'ta prömiyer yapacak

Kuzey Amerika anime distribütörüeğlencedır-dir duyuru onunOtakonCuma günü Vegas paneli yayınlayacakD-Frag!Japonya'da yayınlanan televizyon anime dizisi.

Hikaye merkezler Kenji Kazama adında kötü şöhretli bir suçlunun etrafında. Bir gün, beklenmedik bir şekilde kulüp başkanıyla birlikte bir 'oyun yapma kulübü' (çalışan ünvan) ile karşılaşır.Bir yılShibasaki (oyun özelliği: alev/karanlık), kulüp üyesi ve öğrenci konseyi başkanı Chitose Karasuyama (özellik: zemin), kulüp üyesi ve birinci sınıf öğrencisi Sakura Mizukami (özellik: su) ve kulüp danışmanı/ikinci sınıf öğretmeni Minami Ohsawa ( nitelik: yıldırım). Kazama kulübe katılmak için yarı zorlanır ve bir zamanlar çete üyesi kendini daha da garip bir kız topluluğu içinde bulur.

Katsuyuki Konishi(Hetalia,Gürren Lagann) suçlu ve lise ikinci sınıf öğrencisi Kenji Kazama rolünde

Kana Hanazawa(kopelion,Suçlu Taç) Kazama'nın tesadüfen rastladığı 'oyun yapma kulübü'nün (çalışma ünvanı) başkanı Roka Shibasaki'yi oynuyorShizuka Itougerçek oyun yapım kulübünün başkanı Takao-buchō'yu oynuyor

Chiwa Saito'oyun yapma kulübünün' bir üyesi ve mevcut öğrenci konseyi başkanı Chitose Karasuyama'yı oynuyor

Mikako Takahashi'oyun yapma kulübü' üyesi ve birinci sınıf öğrencisi olan Sakura Mizukami'yi oynuyor

Ami Koshimizugenellikle forma giyen 'oyun yapma kulübü' danışmanı Minami Ohsawa'yı oynuyor

Haziran Fukuyama(Geass koduPhi Brain), Kazama'nın çocukluk arkadaşı ve kötü etkisi olan Ataru Kawahara'yı ve öğrenci konseyi başkan yardımcısını canlandırıyor.

Hiroki GotoKazama'nın çetesinin bir üyesi olan Yokohama'yı oynuyor

Kenichiro MatsudaoynarHiroşi Nagayama, Kazama'nın çetesinin bir üyesi

Seiki Sugawara(Yamaçtaki Çocuklar,Akikan!bölüm yönetmeni) bu uyarlamayı yönetiyorTomoya Harunostüdyodaki mangabeyin tabanı(Natsume'nin Arkadaş Kitabı,penguen).Makoto Uezu(Danganronpa,Kamisama Bebekleri) seri kompozisyondan sorumlu iken,Nijin(Baka ve Test, Akikan!) müziği besteliyor.

Dizi 6 Ocak'ta başlayacakTV Tokyo. Haruno mangayı başlattıMedya FabrikasıAylıkkomik canlıdergisi 2008'de yayınlandı ve sekizinci derlenen cildin 21 Aralık'ta Japonya'da piyasaya sürülmesi planlanıyor.Yedi Deniz Eğlencesidır-dirserbest bırakmakKuzey Amerika'daki manga.

Funimation, bu kış Japonya'da yayınlanırken yayınlayacağı başka bir anime duyurusu yapacak.

Resimler © Tomoya Haruno/KadokavaMedya Fabrikası/D-Frag! Üretim Komitesi