Dagashi Kashi'nin İngilizce Yayın Dublörleri Todd Haberkorn, Tabitha Ray, Sara Ragsdale

Dagashi Kashi'nin İngilizce Yayın Dublörleri Todd Haberkorn, Tabitha Ray, Sara Ragsdale

Jeremy Inman,Justin Pateayrıca sesli karakterlerdubÇarşamba, 20:00 prömiyeri Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması

Kuzey Amerika anime distribütörüFUNimation Eğlence gönderildi ingilizdubonun için dökümyayın dubarasındaDagashi KashiSalı günü televizyon animesi. Funimation, dublajlı ilk bölümü Çarşamba günü saat 20.00'de yayınlayacak. AVUSTRALYA, BREZİLYA VE KUZEY AMERİKA ÜLKELERİNİN KULLANDIĞI SAAT UYGULAMASI.

yönetmen altında dub döküm,Kyle Phillips,ADRyönetmenlerJeremy WoodsveDomonique Fransızcave baş yazarJamie Marchi, içerir:

  • Todd HaberkornKokonotsu Shikada olarak
  • tabitha ışınıHotaru Shidare olarak
  • Jeremy InmanYo Shikada olarak
  • Sara RagsdaleBen Endo olduğum için
  • Justin PateEndo olarak

Funimation gösteriyi şöyle anlatıyor:Kokonotsu “Hindistan Cevizi” Shikada ünlü bir manga sanatçısı olmayı hayal ediyor. Tek sorun - o korkunç. Gerçek yeteneği, babasının “dagashi” dükkanındaki karmaşık ve lezzetli atıştırmalıkları satmasıdır. Modaya uygun, eksantrik Hotaru ortaya çıkana kadar aile işi hakkında fazla düşünmedi. Bir 'dagashi' aşığı olarak yeteneğinin boşa gitmesine izin veremez ve onu tatlılarla satana kadar durmamaya karar verir.

Seriprömiyeri yapıldı7 Ocak'ta Funimation, Japonya'da yayınlanan diziyi altyazılı olarak da yayınlıyor.

Seri dayanmaktadırKotoyamaaynı adlı mangası.Shigehito Takayanagi(kanamemo,Dünyayı Sadece Tanrı Bilir,Tokyo ESP) anime stüdyosu hissiyatında diziyi yönetiyor ve aynı zamanda dizinin senaryolarını da yönetiyor.Yasuko Kamo(Galaksi Melek A, Kanamemo, Tokyo ESP). Senaryo yazarları Kamo,Tatsuhiko Urahata, veMichiko Yokote.Kanetoshi Kamimoto(patlama melek,Taisho Beyzbol Kızları.,Mushi-Uta) karakterleri tasarlıyor.satoshi motoyamasesi yönlendiriyor veMidilli Kanyonumüziği üretiyor. 19 yaşındaki şarkıcıMichiaçılış tema şarkısı 'Checkmate!?'