Danbōru Senki W Robot Anime 18 Ocak'ta Prömiyer Yapacak

Danbōru Senki W Robot Anime 18 Ocak'ta Prömiyer Yapacak

animesinin devamıSeviye 5Danbōru Kimse/Küçük Savaşçılar Deneyimimini robot RPG

Seviye-5'in Danbōru Senki'si için resmi portal sitesi (Küçük Savaşçılar Deneyimi) küçük robotfranchise onaylanmış Salı günü devam eden Danbōru Senki televizyon anime dizisinin 11 Ocak'ta sona ereceğini duyurdu.Danbōru Kimse W18 Ocak'ta vizyona girecek.

Seviye-5 (Dragon Quest VIII, Profesör Layton,Inazuma Onbir,Mobil Takım Gundam YAŞ), aynı adlı animeye ilham veren Danbōru Senki'yi 'yakın gelecek, plastik model oluşturma rol yapma oyunu' yaptı. Hikayede, Ban adında bir çocuk, LBX (Little Battlers eXperience) adlı minyatür robotlarla bir yarışmaya katılıyor. Ban ve rakibi Ren 'Rex' Hiyama gibi diğer oyuncular, LBX robotlarını özelleştirip kontrol ediyor ve güçlendirilmiş kartondan yapılmış dioramalarda savaşıyorlar. ('Danbōru Senki' kelimenin tam anlamıyla 'karton savaşçılar' anlamına gelir.)

Web sitesi, yeni anime serisine giden kısa bir tanıtım yazısı sunuyor: 'Ban, Rex'in hırslarını gerçekten durdurabilir mi!? Peki yeni dizide neler olacak!? Lütfen [yeni animenin] keyfini çıkarın!!'Anime stüdyosundan ilk Danbōru Senki televizyon dizisiOLM(Pokémon,Deltora Görevi)prömiyeri yapıldıMart ayında, asıl PSP oyunu Japonya'da Haziran ayına kadar gönderilmemiş olsa da. Danbōru Senki Boost adlı güncellenmiş bir PSP oyunusevk edildiJaponya'da geçen ay

Seviye 5dosyalanmış21 Temmuz'da Amerika Birleşik Devletleri'nde video oyunu, animasyon, plastik modeller, çizgi romanlar ve diğer ilgili ürünler için bir 'Little Battlers eXperience' ticari markası.Dentsu Eğlence ABD ilan edildiAğustos ayında Little Battlers eXperience televizyon anime serisini Amerika Birleşik Devletleri'ne getiriyor.

Resim ©SEVİYE-5 A.Ş.© L5/PDS, Teksas

Güncelleme: Daha fazla arka plan bilgisi eklendi.