Dance With Devils Anime'nin 2. Tanıtım Önizleme Tema Şarkıları

Dance With Devils Anime'nin 2. Tanıtım Önizleme Tema Şarkıları

Oyuncular, Ekim animesi için akademide iblislere aşık olan bir kız hakkında şarkı söylüyor

Oyun geliştiricisireddetmeiçin ikinci tanıtım videosunu yayınlamaya başladı.Şeytanlarla DanstelevizyonanimeCumartesi günü. Video ilk olarak bu hafta sonu Kyoto Uluslararası Manga Anime Fuarı'nda görücüye çıktı. Açılış temasına sahiptirşarkı'Kakusei hayırHava' animenin Lind tarafındanseslendirme sanatçısı Wataru Hatano, ayrıca 'Mademo★iselle' kapanış tema şarkısı. Pentacle★ tarafından, ana seslendirme sanatçılarından oluşan bir birimSoma Saito, Hatano,Takashi Kondo,Subaru Kimura, veDaisuke Hirakawa.

Metin: Bu sonbahar
Metin: Perde yükselir
Metin: Aşkla dans eden müzikal anime üzerine
Metin: Açılış teması 'Kakusei no Air'
Metin: Sōma Saito Rem Kaginuki olarak
Metin: Wataru Hatano - Lind Tachibana
Metin: Urie Sogami olarak Takashi Kondō
Metin: Subaru Kimura, Büyücü Nanashiro olarak
Metin: Daisuke Hirakawa Shiki Natsumezaka olarak
Metin:Himika AkaneyaRitsuka Tachibana olarak
Metin:Risae MatsudaAzuna Kuzuha olarak
Metin: 'Yasak Grimoire' etrafında...
Metin: İblislerin, vampirlerin ve şeytan kovucuların tahminleri...
Metin: ...Ritsuka Tachibana çevresinde harekete geçirildi
Metin: İnsan mısınız yoksa şeytan mı?
Metin: O şarkı söyleyen sesle gerçek aşkı bileceksin.
Metin: Orijinal Müzikal Anime
Metin: Şeytanlarla Dans
Metin: Yayınlanmaya başlarTokyo MXve diğer istasyonlar 7 Ekim 2015'te!
Metin: Bitiş teması 'Matma★iselle'

Hikaye, Shiko Kasabasındaki Shiko Akademisine devam eden lise ikinci sınıf öğrencisi Ritsuka Tachibana'nın etrafında dönüyor. Annesi Maria ile birlikte yaşarken okul hayatının tadını çıkardı, ancak bir gün bu denge bozuldu. Anime, Ritsuka'nın sevilmesinin ve iblislere çekilmesinin hikayesidir.Oyuncular şunları içerir:


Soma Saito (gizemli joker,Haikyuu!!) Shikō Akademisi'nin başkanı olan ama aslında bir şeytan olan genç bir adam olan Rem Kaginuki olarak. Çalışkan bir kişiliğe sahip, aynı zamanda havalı bir kişiliğe de sahip.
Wataru HatanoBağlamak,Yumerya) Lind Tachibana, lisede üçüncü sınıf ve kahraman Rikka'nın ağabeyi olarak. Şeytanları avlayan, soğukkanlı ve stoacı bir kişiliğe sahip bir şeytan kovucudur.
Takashi Kondo (Kara kedi,Güzel Ritim Aurora Rüyası) Urie Sogami, bir şeytan ve Shiko Akademisi başkan yardımcısı olarak. O, tüm şeytan dünyasında insanlar tarafından bilinen ve bayanlar arasında çok popüler olan seçkin bir rüya şeytanıdır.
Subaru Kimurapenguen,doraemon) Büyücü Nanashiro, bir şeytan ve Shikō Akademisi öğrenci konseyinin sekreteri olarak. Kendine güvenen ve bencil bir genç adam, düşüncesizce yaşıyor.
Daisuke HirakawaMavi Bahar Yolculuğu,Hiiro no Kakera - Tamayori Prenses Destanı) Shiki Natsumezaka, düşmüş bir melek ve Shikō Akademisi öğrenci konseyinin saymanı olarak. Akademi içinde bile tuhaf bir insandır ve her zaman mesafelidir.
Himika Akaneya, 16 yaşındaki lise ikinci sınıf öğrencisi Ritsuka Tachibana rolünde. Annesiyle yaşayan son derece sıradan bir kızdır.


Azuna Kuzuha olarak Risae Matsuda (resimde yok), Ritsuka'nın okul arkadaşı ve yakın arkadaşı


Kazutomi YamamotoRoen olarak, özellikle 3. kütüphaneye kadar Rem'i çok takip eden Kagenuki ailesinin Pomeranyalısı.Yuuto SuzukiRitsuka'ya saldıran gizemli bir adam olan Jek olarak. Görünüşe göre 'Yasaklı Grimoire'ı arıyor.Tatsuhisa Suzuki3. kütüphaneye özgürce girip çıkan öğrenci konseyi üyesi olmayan tek kişi olan isimsiz bir karakter olarak.


Ai Yoshimura(Benim Gençlik Romantik Komedi SNAFU, Blue Spring Ride) animeyi yönetiyor.beyin tabanı(Natsume'nin Arkadaş Kitabı,Bir Hafta Arkadaşlar).Tomoko Konparu(Uta no Prince-sama - Maji Love 1000%, Blue Spring Ride), Rejet'in orijinal konseptine dayanan dizi senaryolarından sorumlu.Daisuke Iwasakive Grimoire Henshūshitsu'nun orijinal hikayesi.Elementler Bahçesimüziği besteliyor ve Elements Garden'ınJunpei FujitaveDIVE II Eğlencesimüziği üretiyorlar. Rejet'inHirotaka Maedaorijinal karakter tasarımlarını sağladı veYuka Takashinabu tasarımları animeye uyarlıyor.

Gösteri, 7 Ekim'de 11:30'da Tokyo MX'de prömiyer yapacak. Dizi de yayınlanacaktelevizyonu arıyorumveBS Fuji.

Samako Natsu aynı zamandafırlatmaDance with Devils -Blight- in adlı proje için bir mangaKare Enix'sG FanteziAnimeninkinden farklı özgün bir hikaye anlatacak. Anime senaristiRika Nakase(roket kızlar,Junjo Romantika) hikaye kompozisyon için yatırılır.