Danganronpa 3 TV Animesi 12 Yeni Karakteri Tanıttı

Danganronpa 3 TV Animesi 12 Yeni Karakteri Tanıttı

Kurşun Makoto Naegi, Kyōko Kirigi, Aoi Asahina, Yasuhiro Hagakure, Monokuma, Monomi de görünür

Bu haftaki sayımızKadokava's Weekly Famitsu dergisi bu yılki Danganronpa 3 -The End of Kibōgamine Gakuen-'de 12 yeni karakter ortaya koyuyor (Danganronpa 3 -Umudun Zirvesi Akademisinin Sonu-) televizyonanime. Dergi, bu karakterlerin Danganronpa oyunuyla olan bağlantısını anlatıyor.franchiseana karakteri Makoto Naegi ve diğerleri.

Sayının Danganronpa'daki dört sayfalık özelliği, animede Makoto Naegi'nin yanı sıra Kyōko Kirigi, Aoi Asahina, Yasuhiro Hagakure, Monokuma ve Monomi'nin yer alacağını belirtiyor. Dergi, geri dönen bu karakterlerin anime çizimlerini sunar:

En son tanıtım videosu 'spoiler', Cumartesi günü saat 11:00'de AnimeJapan 2016 etkinliğinde, Tokyo'nun dış mekan Shinjuku Alta Vision büyük ekranında ve Osaka'nın dış mekan Dōtombori Tombori İstasyonu büyük ekranında gösterime girecek.Televizyon anime serisi, 'Hope's Peak Academy' serisinin orijinal hikayesinin sonucu olacak.

Kazutaka Kodakaorijinal senaryo konseptlerinden ve genel denetimden sorumludur.Rui Komatsuzakiorijinal karakter tasarımları ile kredilendirilir veSeiji Kişisiyönlendiriyor.Norimitsu Kaiho(Okul-Canlı!,Silahşör Stratos: Animasyon) projede senaryo ve animasyon stüdyosundan sorumludur.lercheprojeyi canlandırmak için geri dönüyor.Kazuki Moritaveryoko amisakianimenin karakterlerini tasarlıyorlar. Danganronpa Tasarım Ekibi, orijinal arka plan tasarımlarıyla tanınır.Masafumi Takadamüziği besteliyor veYoshinori Terasawa'Otasuke Yapımcısı'.

eğlence akışenDanganronpa Animasyontelevizyon anime dizisi, dayalıSpike Chunsoft'sOyun istasyonuTaşınabilir/PlayStation Vita oyunu, 2013 yazında Japonya'da yayınlanan anime olarak. Funimation hikayeyi şöyle anlatıyor:

Hope's Peak Academy, yalnızca en iyinin en iyisini kabul eden özel bir özel okuldur. Bu seçkin – ancak esrarengiz – kurumun mezunları dünya parmaklarının ucundadır, ancak bir kep ve cüppe almak söylemekten daha kolaydır. Kutsal salonlar, sınıfı geçmenin tek yolunun bir öğrenciyi eve ceset torbası içinde göndermek olduğunu söyleyen sadist yönetici Monobear tarafından yönetiliyor. Cinayetten kurtulabilirsen diplomanı alacaksın. Ancak suçüstü yakalanırsanız, kendinizi ölümcül bir gözaltı fişinin alıcı tarafında bulacaksınız!

Funimation, diziyi DVD ve Blu-ray olarak 11 Kasım'da İngilizce olarak yayınladı. dub .

NIS Amerika piyasaya sürülmüşDanganronpa: Trigger Happy Havoc adları altında geçen yıl Kuzey Amerika ve Avrupa'da PS Vita'daki birinci ve ikinci Danganronpa oyunlarıve Danganronpa 2: Elveda Umutsuzluk . Ayrıcapiyasaya sürülmüşyan oyun Danganronpa Başka Bir Bölüm: Ultra Despair Girls (Zettai ZetsuboşojoDanganronpa: Başka Bir Bölüm veya Mutlak Umutsuzluk Kızı Danganronpa: Başka Bir Bölüm).

Spike Chunsoftilan edildiYeni Danganronpa V3: Minna no Koroshiai Shin Gakki (Yeni Danganronpa V3: Herkesin Yeni Öldürme Dönemi) adlı oyun serisine yeni bir giriş. Yeni oyun Hope's Peak Academy'de yer almayacak ve geri dönen başka karakterler içermeyecek. Spike Chunsoft, oyunu PlayStation 4 ve PlayStation Vita için geliştiriyor ve 2016'da piyasaya sürmeyi planlıyor.

Haber ipucu için XLord31'e teşekkürler

[Aracılığıyla Hachima Kiko ]