Danganronpa The Animation, Avustralya'da Yayına Başlayacak

Danganronpa The Animation, Avustralya'da Yayına Başlayacak

deli eğlenceserbest bırakmakDanganronpa AnimasyoniçindenMadman Gösterim Odası. Madman, Japonca yayının yanında Danganronpa'yı yayınlamaya devam etmeden önce 1 Eylül Pazar günü mevcut tüm bölümleri yayınlayacak.

Duyuru bugün Madman's'ta yapıldı. İnternet sitesi Titan Week'in başarısının ardından. 1 Eylül Pazar günü Madman, 1'den 8'e kadar olan bölümleri Gösterim Odasında yayınlayacak. Sonra her Çarşamba yeni bölümü Japonca yayından saatler sonra yayınlayacaklar.Titan'a Saldırı.

Madman ayrıca yeni Gösterim Odası takvimini de şöyle açıkladı;

Danganronpa Animasyon

Makoto Naegi, olağanüstü bir okul olan Hope's Peak Academy'ye girmek için piyango kazanan sıradan bir öğrencidir. Hope's Peak'e yalnızca en iyi dahiler katılır, ancak Makoto'nun harika bir okul hayatı hayalleri, okulun içinde uyandığında kendini bir ölüm kalım oyununda kilitli bulmak için suya düşer. Kısa süre sonra okuldan ayrılmanın tek yolunun başka bir öğrenciyi öldürmek ve katili belirlemek için akranları tarafından yapılan bir denemede hayatta kalmak olduğunu keşfeder.DayalıSpike Chunsoft2010 PSP görsel roman oyunuDanganronpa Kibō no Gakuen'den Zetsubo no Kōkōsei'ye(Bullet Rebuttal: Academy of Hope ve High School Students of Despair) bu anime uyarlaması şu adreste canlandırılmıştır:lercheyön ilePersona 4 Animasyon'sSeiji Kişisi.Makoto Uezu(Bu bir zombi mi?) ile dizi kompozisyon ve komut dosyaları sorumludurKazuki Morita(Persona 4 The Animation) uyarlamaRui Komatsuzakiözgün tasarımları. buorijinal seslendirmeoyunlardan anime için dönüş yapıyorlar.

İlk oyun (Danganronpa: Trigger Happy Havoc olarak da bilinir) 2012'de Super Danganronpa 2: Sayonara Zetsubō Gakuen (Süper Danganronpa 2: Goodbye Despair Academy) ile devam etti ve şimdi her iki oyun da biryeni koleksiyonDanganronpa 1・2 Reload başlıklı PSVita için. Bu yeni PSVita sürümü, 10 Ekim 2013'te Japonya'da piyasaya sürülecek ve 2014'ün başlarında İngilizce olarak yayınlanması planlanıyor.

Anime serisi ilk çıkışını yaptıMBSTemmuz ayında ve o zamandan beriakıştarafından Amerika Birleşik Devletleri'ndeeğlence.