Dedektif Conan'dan Akira Kamiya, Kogoro Mouri Rolünden Ayrılıyor (Güncelleme 2)

Dedektif Conan'dan Akira Kamiya, Kogoro Mouri Rolünden Ayrılıyor (Güncelleme 2)

Kıdemliseslendirme sanatçısıhayranlardan, içerik oluşturucudan, oyunculardan, personelden özür diler

Kıdemliseslendirme sanatçısı Akira Kamiyasahip olmak ilan edildi Cuma sabahı resmi blogunda artık Kogoro Mouri'nin büyük rolünü oynamayacağını duyurdu.dedektif Conan(Dava Kapandı) anime serisi. Sebepleri ve diğer detayları tartışamayacağını, ancak bu durumda kusurunu alçakgönüllülükle kabul ettiğini söyledi.

Kamiya daha sonra bu talih dönüşü için tüm hayranlarından özür diledi. Ayrıca manga yaratıcısından özür diledi.Gosho Aoyama, baş seslendirme sanatçısıMinami Takayama(Conan Edogawa), seslendirme sanatçısıWakana Yamazaki(Ran Mori), seslendirme sanatçısıKenichi Ogata(Hiroshi Agasa), oyuncu kadrosunun diğer üyeleriAPU Stüdyosu,YTVağ ve yayıncıŞogakukan. Kamiya, 1996'da anime başladığından beri, küçük boy Dedektif Conan ve Ran'ın babası ile ilgilenen özel dedektif Kogoro karakterini oynadı.

Resim © Gosho Aoyama/Shogakukan, YTV,TMSGüncelleme: Daha fazla arka plan bilgisi eklendi.

Güncelleme: Kamiya katma Cumartesi günkü bir blog yazısında, medyada tazminatla ilgili sorun çıktığı yönündeki haberlere rağmen, sorunun televizyondaki düzenli aktörler için devam eden düşük ücret sorunuyla ilgisi olmadığını belirtti. Kaynak: J-Cast Haberleri