Dedektif Conan: Ijigen no Sniper Filmi Nisan'da Açılıyor

Dedektif Conan: Ijigen no Sniper Filmi Nisan'da Açılıyor

Shuichi Akai'nin korkunç bir sniping olayı etrafında döndüğünü gösteren 18. film

Önümüzdeki yılın 1. sayısıŞogakukan'sShonen Pazardergisi Çarşamba günü 18.dedektif Conanbaşlıklı filmDedektif Conan: Ijigen hiçbir Sniper(Detective Conan: Sniper From Another Dimension) 19 Nisan 2014'te Japonya'da vizyona girecek.

Kobun ShizunoSon üç Dedektif Conan filmini yöneten yeni filmi yönetecek veKazunari KuchiveKatsuo Onosırasıyla çeşitli Dedektif Conan filmlerinden ve televizyon dizilerinden senaryoyu yazmak ve müziği yönetmek için dönecek. Duyuru aynı zamanda geri dönüşünü de teyit ediyor.Minami TakayamaConan Edogawa olarak,Wakana YamazakiRan Mori olarak veRikiya KoyamaKogorō Mori olarak. Orijinal manga yaratıcısı tarafından çizilen filmin duyuru resmindeki sloganGosho Aoyama, okur, 'O... o!?'

Film, Shuichi Akai'nin görünümünü içerecek ve bir keskin nişancı olayı vakası etrafında dönecek. Biri keskin nişancı tüfeğini Akai'ye doğrultmuş olsa da göğsünden vurulan Sera'ydı. Tokyo'daki insanlar bu korkunç keskin nişancı olayına karışmaktan korkuyorlar. Ölmesi gereken Akai yeniden hedef alınacak mı? Ve neden Sera hedef alındı? Filmde ayrıca Subaru Okiya ve FBI ajanı Jodie Starling de yer alacak. Duyuru, filmi 'Conan'ın en büyük krizi' olarak lanse ediyor.