Demon Slayer: Eğlence Bölgesi Arc Anime Değişiklik Olmadan Yayınlanacak

Demon Slayer: Eğlence Bölgesi Arc Anime Değişiklik Olmadan Yayınlanacak

Programlama yöneticisi:Fuji TV23:15'te düzenleme yapılmadan yayınlanmayı planlıyor. Pazar günleri

Yuriko Nakamura, teknik direktörFuji TV'nin programlama departmanı, Pazartesi günü istasyonunun nasıl olacağını ayrıntılı olarak açıkladıhavaenDemon Slayer: Kimetsu no Yaiba Eğlence Bölgesi Arc(Kimetsu no Yaiba: Yūkaku-hen) televizyon anime . Fuji TV, Ekim programlama sezonu için Pazartesi günkü çevrimiçi basın toplantısında, ikinci sezonun yayınlandığını duyurdu.İblis Avcısı: Kimetsu no Yaibaanime sezonu her pazar 23:15'te yayınlanacak. bu gelecek sonbahar ve kış.

istasyon zaten vardıplanlanmış11, 12, 18, 19 ve 23 Eylül'de önceki yayınların özel derlemeleri (bazı yeni görüntülerle birlikte), ardından dizinin düzenlenmemiş yayın prömiyeriDemon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Trainanime filmi 25 Eylül'de. Personel, filmin yayınlanmasından sonra, oyuncu seçimi gibi Entertainment District Arc için daha fazla ayrıntı açıklayacak.

Entertainment District Arc sezonu, Tanjirō ve diğerleri bir sonraki görevlerini üstlenirken Mugen Train filmindeki hikayeye devam ediyor.Nakamura, Fuji TV'nin Entertainment District Arc sezonunun zaman aralığına, tüm programlama programı için genel karar sürecinin bir parçası olarak karar verdiğini açıkladı. Hikayenin kırmızı ışıklı bir bölgede geçen içeriğiyle ilgili olarak, animenin olağan standartlar ve uygulamalar incelemesinden geçeceğini, ancak istasyonun içeriği değişiklik yapmadan yayınlamayı planladığını söyledi. Fuji TV'nin sosyal bir fenomen haline gelen bir projeyi ortaklaşa yayınlayabilmesinden büyük bir tepki aldığını da sözlerine ekledi.Şueisha,anipleks, veufotable.

eğlenceniyetaktarımyeni anime sezonu bu yıl prömiyer yaptığında. eğlenceakışİngilizce altyazılı ve İngilizce olan önceki Japonca derleme spesiyallerinden üçüdub.

Koyoharu Gotouge's Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba mangası, bir televizyon animesinden esinlenmiştir.prömiyeri yapıldıNisan 2019'da.Amerika Aniplex lisanslıdizi ve gösteriyi yayınladıhulu,gevrek rulo, ve Funimation.Yetişkin Yüzmek'sToonamiprogramlama bloğuprömiyeri yapıldıEkim 2019'da televizyon animesi.

Seriyi Ekim 2020'de Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train anime filmi izledi. Filmsatıldı23 Mayıs itibarıyla Japonya'da 40.016.942.050 yen (yaklaşık 367,6 milyon ABD Doları) karşılığında toplam 28.966.806 bilet - ve 40 milyar yen dönüm noktasını geçen ilk film oldu. O zamandan berikazanılan6 Haziran itibariyle Japonya'da 40.096.913.600 yen (yaklaşık 366.53 milyon ABD Doları).

Mugen Train, dünya çapında 45 ülke ve bölgede toplam 41,35 milyon bilet sattı ve 23 Mayıs itibariyle 51,7 milyar yen (yaklaşık 475 milyon ABD Doları) eşdeğeri kazandı. en yüksek kazanç 2020'den dünya çapında film. Bir asırdan fazla bir süre önce sinemanın başlangıcından bu yana dünya çapında yıllık gişe rekorunu kıran ilk Hollywood veya Amerikan olmayan film. Film artık 2. en yüksek kazanç ABD gişesinde şimdiye kadarki anime filmi.

' başlıklı dört yeni Sevgililer Günü temalı şortKimetsu Gakuen Valentine-tavuk' (İblis Avcısı Akademisi Sevgililer Bölümü) prömiyeri yapıldı Şubat ayında çevrimiçi.

Gotouge mangayı Shueisha's'da başlattıHaftalık Shonen AtlayışıŞubat 2016'da dergi. Manga Bitti Mayıs 2020'de. Shueisha, Aralık 2020'de manganın 23. ve son derlenmiş kitap cildini yayınladı.Medyamangayı İngilizce olarak yayınlıyor.

Kaynak: orikon aracılığıyla Otakomu


takibiDemon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc Anime Bu Sonbaharda Yarım Yıllık Sürekli Koşuda Prömiyer Yapıyor