Dengeki Bunko: Fighting Climax Ignition'ın Videosu Emi ve Quenser'ı Eylemde Gösteriyor

Dengeki Bunko: Fighting Climax Ignition'ın Videosu Emi ve Quenser'ı Eylemde Gösteriyor

SegaSalı günü Japon oyun salonlarında piyasaya sürülen oyun

resmi web sitesiSega'sDengeki Bunko: Fighting Climax Ignition dövüş oyunu başladı yayın Akışı oyun için bir karakter tanıtım videosuyeni oynanabilirkarakterler. Video şovunun The Devil Is a Part-Timer!'ın Emi Yūsa (The Hero Emilia) veAğır NesneQuenser (Milinda ve Heivia ile birlikte) iş başında.

Video bunu doğruluyorYoko HikasaEmi Yūsa rolünü yeniden canlandırıyorŞeytan Yarı Zamanlayıcıdır! televizyon anime serisi ve buNatsuki HanaeQuenser'ı seslendiriyor. Hanae ayrıcaseslerYaklaşan Ekim televizyon animesindeki karakter.Dengeki Online daha önceakışHaziran ayında oyunun konum testi için Emi ve Quenser'ın birbirleriyle savaştığını gösteren bir video.

Oyun ayrıca yeni sistemler (iki destek karakteri seçip her turda aralarında geçiş yapma gibi) ve mevcut karakterleri yeniden dengeler. Ecole ve French Bread oyunu yeniden geliştirdi. Sega, oyunu Salı günü Japon oyun salonlarında yayınladı.

buOyun istasyonu3 ve PlayStation VitaLimanSega'nın 13 Kasım'da Japonya'da piyasaya sürülen ilk Dengeki Bunko Fighting Climax arcade dövüş oyunu.serbest bırakmakOyun bu yaz Kuzey Amerika ve Avrupa'da.

İlk oyunda 14 oynanabilir karakter ve 23 destek karakteri bulunuyor.ASCII Medya İşleri' Dengeki Bunko hafif roman başlıkları. Oyun, dizinin 20. yıl dönümünü kutlamak için başlatıldı.