Devil Survivor 2 The Animation'ın İlk 3 Karakter Tanıtımı Yayınlandı

Devil Survivor 2 The Animation'ın İlk 3 Karakter Tanıtımı Yayınlandı

Ana karakterler Hibiki, Io ve Daichi, Nisan animesinde dünyanın sonuna karşı savaşıyor

Üretim şirketiMidilli Kanyonuiçin 3 yeni tanıtım videosu yayınlamaya başladıDevil Survivor 2 AnimasyonPazartesi gününde. Tanıtımlar Hibiki Kuze (Hiroşi Kamiya), Ben Nitta (İstediğin bu) ve Daichi Shijima (Nobuhiko Okamoto).

anime serisi olacakadapte olmak atlus'Shin Megami Tensei: Şeytandan Kurtulan 2NintendoDS rol yapma oyunu.Seiji Kişisi(Persona 4 Animasyon) diziyi yönetiyor veYoshimichi Hiraistüdyoda yönetmen yardımcısıKöprü.Makoto Uezudizi senaryolarından sorumludur veKotaro Nakagawa(Zettai Karen Çocuklar) müziği puanlıyor.

Atlus USA, orijinal Shin Megami Tensei'yi yayınladı:Şeytan KurtulanHaziran 2009'da Kuzey Amerika'da Nintendo DS oyunu ve ardından Ağustos 2011'de Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked adlı geliştirilmiş bağlantı noktasını piyasaya sürdü. Atlus, Devil Survivor 2 video oyununu Temmuz 2011'de Japonya'da piyasaya sürdü ve ardından Atlus USA Kuzey Amerika, Şubat 2012.Suzuki Yasuda(Durarara!!,Yozakura Dörtlüsü) her üç oyun için de ana karakter tasarımlarını çizdi. Orijinal Devil Survivor oyunu daesinlenilmişbir manga uyarlamasıSatoru Matsuba(WARASIBE) yılında başlatılanKodanşa'sAylık Shonen SiriusGeçen Mayıs dergisi.Dizi Nisan ayında başlayacakMBS' 'Animeizm' programlama bloğu.

Aracılığıyla: Yaraon