Diabolik Lovers More, Blood'ın 1. Promosyonu Sakamaki Kardeşleri Vurguluyor

Diabolik Lovers More, Blood'ın 1. Promosyonu Sakamaki Kardeşleri Vurguluyor

Vampir aşk dizisinin 2. sezonu 23 Eylül'de başlayacak

ResmiDiabolik severleranimeYoutubekanal başladı yayın Akışı için ilk tanıtım videosuDiabolik Lovers More, Kan, animenin yaklaşan saniyesi mevsim , Perşembe günü. Video, Sakamaki kardeşlere odaklanıyor. Mukami kardeşlerin yer aldığı yeni bir tanıtım videosu Cumartesi günü Tokyo'daki Otamate Party 2015 etkinliğinde görücüye çıkacak.

Dizi şu tarihte vizyona girecekAT-X23 Eylül'de de yayınlanacak.Tokyo MX4 Ekim'de ve yayındaNiconicoJaponyada.

İlk sezonun yönetmen yardımcısıRisako YoshidadeğiştiriyorShinobu Tagashirastüdyoda ana yönetmen olarakZEXCS, veHiroko Kanasugi(Zihinsel seçimlerim okul romantik komedimi tamamen etkiliyor) değiştiriyorSeiko Nagatsudizi senaryo süpervizörü olarak. Ancak karakter tasarımcısıYuko Yahiro(B Gata H Kei - Yamada'nın İlk Kez,Bayan Mücevherat) uyum sağlamak için geri dönüyorYağmur yağıyorduoyun illüstrasyonları.Ayrıca geri dönen ana oyuncular:

  • Suegara NehriYui Komori olarak
  • Hikaru MidorikawaAyato Sakamaki olarak
  • Yuuki KajiKanato Sakamaki olarak
  • Daisuke HirakawaRaito Sakamaki olarak
  • Kusuke ToriumiShu Sakamaki olarak
  • Katsuyuki KonishiReiji Sakamaki olarak
  • Takashi KondoSubaru Sakamaki olarak

Ana kadroya katılanlarTakahiro SakuraiRuki Mukami olarak (yukarıdaki resimde merkez),Ryohei KimuraKou Mukami olarak (en sağda),Tatsuhisa SuzukiYūma Mukami olarak (sol altta),Daisuke KishioAzusa Mukami (en solda) ve diğerleri gibi. Diabolik Lovers More, Blood fan diskinde ilk kez ortaya çıkan Mukami vampir kardeşleri oynuyorlar.

Gösterinin 'Kindan no 666' (The Forbidden 666) başlıklı ve Ryohei Kimura ve Daisuke Kishio tarafından seslendirilen açılış teması, yeni karakterler Kou ve Azusa Mukami (sırasıyla Kimura ve Kishio tarafından seslendiriliyor) için karakter şarkısı olacak.

reddetmeOrijinal Diabolik Lovers vampir draması CD'si ve PSP oyun projesi, altı sadist Sakamaki vampir kardeşi etrafında toplanıyor. Yui Komori, ruhları görmekten ve poltergeist fenomenler yaşamaktan yine de rahatsız olan pozitif düşünen bir kızdır. Lisedeki ikinci yılında, babasının işi nedeniyle yeni bir okula - eğlence ve ünlüler için bir gece okulu - transfer olur. Öğrenci topluluğu arasında vampirler olduğuna dair söylentiler var ve Yui, Sakamaki kardeşlerle yaşamaya başlar.

stüdyo ZEXCSuyarlanmışenfranchise2013'teki ilk televizyon anime sezonuna girdi vegevrek rulo akışJaponya'da yayınlanan dizi.

Sentai Filmworks piyasaya sürülmüşbir İngilizce ile DVD'de ilk televizyon anime sezonudubve altyazılar Aralık'ta. Franchise aynı zamandailham vericiolacak bir sahne oyunukoşmak26-30 Ağustos'ta Tokyo'da.