Digimon Adventure tri'den Meicoomon, Digimon World Next Order Game'e DLC olarak katıldı

Digimon Adventure tri'den Meicoomon, Digimon World Next Order Game'e DLC olarak katıldı

DigimonWorld Re:Digitize Decode'un Rina ve Mirei'si de tekrar görünecek

Bu yılki 12. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi yaklaşan DigimonWorld -Next 0rder- için iki indirilebilir senaryo ortaya koyuyorOyun istasyonuPazartesi günü Vita oyunu.

İlk senaryoda oyuncular, ilk olarak oyunda ortaya çıkan kedi benzeri Digimon olan Meicoomon ile tanışırlar.Digimon Macera tri.anime. Meicoomon hafızasını kaybetti ve onları tekrar bulmak için yardıma ihtiyacı var.

İkinci senaryo, Digimon World Re:Digitize Decode'da ilk kez ortaya çıkan bir karakter olan Rina Shinomiya'ya odaklanıyor.Nintendo3DS oyunu ve ayrıca göründü Digimon Story: Cyber ​​Sleuth'da. Kahramanı çırağı yapar ve bir konuda onlardan yardım ister.Her iki senaryo da ücretsiz olarak sunulacak.

Ayrıca dergi, Gumdramon, Shoutmon, Arresterdramon ve OmegaShoutmon'unDigimon Xros SavaşlarıveDigimon Xros Wars: Zamanda Sıçrayan Genç Avcılaroyunda olacak.Bandai Namco EğlenceShoutmon ve Gumdramon hakkında görüntüler yayınladı ve ayrıca Mirei Mikagura'nın (seslendirenMiyuki Sawashiro) Digimon World'den Re:Digitize ve Digimon Story: Cyber ​​Sleuth geri dönecek.

gamer.ne.jp web sitesi barındırma daha fazla ekran görüntüsü

Oyun Japonya'da 17 Mart'ta piyasaya çıkacak. Oyunun ilk sürümleriyle birlikte verilen bonuslar, orijinal oyunun dijital film müziğini içerir. Digimon Dünyası oyun, PlayStation Vita için iki orijinal tema, tüketilebilir oyun içi öğeler, özel Agumon ve Gabumon DigiEggs ve bilinmeyen Mega Digivolution DigiCores.

Bandai Namco Entertainment, oyunun 'Story 02'sini şu şekilde açıklıyor:

Kouta ve Himari'nin karşılaştığı kasabanın yeniden inşası sorunsuz ilerlerken, Mugendramon (Machinedramon) tehdidine karşı koymanın bir yolu hala bulunamadı. Aynı zamanda, kahramanlardan Dijital Dünyanın önde gelen bilgesi ve Jijimon'dan bile daha fazla bilgiye sahip olan Taomon ile tanışmaları istenir.

Taomon'a giden kahramanlar, bu dünyada neler olduğuna dair gerçeği öğrenecekler...

Oyuncular bir erkek veya kadın kahraman arasında seçim yapabilir. Oyunun kahramanı, Digimon'u gençliğinden beri seven son sınıf bir lise öğrencisidir. Beşinci sınıfta, bir Japon Kazı Yarışması'nın ikincisiydi. imon oyun turnuvası.

Daha önce ortaya çıkan diğer karakterler şunlardır: Kōta Hirose ve Himari Ōfuchi, ana karakterle aynı yılda olan iki üçüncü sınıf lise öğrencisi. Kōta'nın ortağı Digimon, bir Guilmon olan Yukimura'dır ve Himari'nin ortağı Digimon, bir Plotmon olan Rikka'dır (Salamon). Diğer karakterler ve Digi benim Dahil etmek: hafızasını kaybetmiş kız Luce, gizemli bir şapka takan isimsiz bir genç adam, Shōma, Taomon, Gaioumon (Samudramon), Jijimon ve yeni Digi adında bir çocuk mon karakter, Cellat.

Japon illüstratör Taiki (Vermilyon LorduIII) oyun için karakterleri tasarladı.Kenji WatanabeCellat tasarladı.

Oyun, oyuncuların iki ortak Digi kullanmasına izin verecek savaşlarda yardımcı olmak için aynı anda mon. Bir tutam olduğunda, iki ortak Digi mon yeni bir ''EXE'-Volution'da birleştirebilir.

Kaynak: Oyuncu