Digimon Macera tri. Yeni Oyuncularla 6 Bölüm Tiyatro Animesi

Digimon Macera tri. Yeni Oyuncularla 6 Bölüm Tiyatro Animesi

Natsuki Hanae,Suzuka Mimori, BÖYLE,Yoshimasa Hoşoya, daha fazlası anime'nin orijinal kadrosunun yerini alıyor; 1 filmin Kasım prömiyeri tanıtımda açıklandı

Yaklaşan kadroDigimon Macera tri.Orijinalin sürekli akışının ardından 'Chosen Children' (Digi-Destined) seslendirme kadrosunu duyurduDigimon Maceraçevrimiçi video hizmetinde animeNiconico. Oyuncu kadrosu bir fragmanla duyuruldu:

Digimon Adventure tri'deki insan karakterleri için oyuncu kadrosu. orijinal diziden tamamen farklı ve şu yıldızları oynayacak:

Natsuki HanaeTaichi Yagami olarak
Yoshimasa HoşoyaYamato Ishida olarak
Suzuka MimoriSora Takenouchi olarak
Mutsumi TamuraKoshiro Izumi olarak
Hitomi YoshidaMimi Tachikawa olarak
Junya IkedaJo Kido olarak
Junya EnokiTakeru Takaishi olarak
MAO Hikari Yagami olarak

Personel ayrıca animenin 6 bölümlük bir film serisi olacağını ve ilk filmi 'Saikai' (Reunion) 21 Kasım'da gösterime girecek.ilan edildibaharda prömiyeri olan bir 'devam anime serisi' olmak.Son olarak, personel AiM'nin (Maeda'ya sahipsin) ilk bitiş teması 'Keşke' için geri dönecektir. Web sitesi daha önce duyurmuştuKouji Wadaorijinal açılış şarkısı olan 'Butter-Fly'ı seslendirmek için geri dönecek.Ayumi Miyazakiayrıca 'Brave Heart' şarkısını seslendirmek için geri dönecek. Üç şarkı da orijinal Digimon Adventure serisinden şarkıların yeni kayıtlarıdır.

Orijinal 1999 animesinin oyuncu kadrosu (hariçHiroko KonishiTakeru olarak) 2013 Digimon Adventure PSP oyunu için geri döndü ve oyuncu kadrosunun çoğunluğu Mart ayında Japon Blu-ray kutusuyla birlikte verilen 'Digimon Adventure 15th Anniversary Blu-ray Box Özel Drama CD'si için geri döndü.

Digimon ortaklarının orijinal kadrosu yeni anime için geri dönüyor.Atsuya Uki(Cencoroll,tsuritama) niyetsağlamakkarakter tasarımları,Yuuko Kakihara(Cennetin Kayıp Eşyası) dizi senaryo süpervizörü olarak görev yapacak veKeitaro Motonaga(rayearth) yönlendirecektir.

Güncelleme: Altyazılı video eklendi.

Güncelleme 2: Tema şarkısı bilgisi eklendi.